NextGEN Gallery - en to nl_NL translation catalogue (823 entries)

en:  Image(s) successfully added
nl_NL: Afbeelding(en) successvol toegevoegd

en:  is not writeable
nl_NL: is niet schrijfbaar

en: # of columns
nl_NL: # kolommen

en: # of images
nl_NL: # afbeeldingen

en: # of seconds
nl_NL: # seconden

en: %1s tag(s) deleted.
nl_NL: %1s tag(s) verwijderd.

en: %s images were uploaded successfully
nl_NL: %s afbeeldingen succesvol geüpload

en: %s slug(s) edited.
nl_NL: %s slug(s) bewerkt.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload due to an error
nl_NL: &#8220;%s&#8221; is door een fout niet geüpload

en: (Error : Couldn't not find image)
nl_NL: (Fout : Kon afbeelding niet vinden)

en: (Error : Couldn't not update data base)
nl_NL: (Fout: Kon database niet bijwerken)

en: (Error : Couldn't not update meta data)
nl_NL: (Fout: Kon metadata niet update)

en: (From the theme folder)
nl_NL: (Vanuit de thema map)

en: (Hide Advanced Settings)
nl_NL: (Geavanceerde Instellingen Verbergen)

en: (Hide Customization Options)
nl_NL: (Aanpassingsinstellingen Verbergen)

en: (Hide Customization Settings)
nl_NL: (Aanpassingsinstellingen Verbergen)

en: (Show Advanced Settings)
nl_NL: (Geavanceerde Instellingen Tonen)

en: (Show Customization Options)
nl_NL: (Aanpassingsinstellingen Tonen)

en: (Show Customization Settings)
nl_NL: (Aanpassingsinstellingen Tonen)

en: (hex w/o #)
nl_NL: (hex zonder #)

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: 0 images were uploaded
nl_NL: 0 afbeeldingen zijn geüpload

en: 0 will disable pagination, all images on one page
nl_NL: 0 zal paginering uitschakelen, alle afbeeldingen op één pagina

en: 0 will display all images at once
nl_NL: 0 toont alle afbeeldingen tegelijk

en: 0 will display as much as possible based on the width of your theme. Setting normally only required for captions below the images
nl_NL: 0 geeft zoveel mogelijk weer gebaseerd op de breedte van uw thema. Instelling normaal alleen nodig voor onderschriften onder afbeeldingen

en: 0 will show all images
nl_NL: 0 toont alle afbeeldingen

en: 1 image was uploaded successfully
nl_NL: 1 afbeelding was successvol geüpload

en: 90&deg; anticlockwise
nl_NL: 90&deg; linksom

en: 90&deg; clockwise
nl_NL: 90&deg; rechtsom

en: <a href="%1$s" title="Manage Uploads" class="musublink">%2$sMB (%3$s%%)</a>
nl_NL: <a href="%1$s" title="Uploads Beheren" class="musublink">%2$sMB (%3$s%%)</a>

en: <a href="%1$s" title="Manage Uploads" class="musublink">%2$sMB</a>
nl_NL: <a href="%1$s" title="Uploads Beheren" class="musublink">%2$sMB</a>

en: <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10" target="_blank">Support Forums</a>
nl_NL: <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10" target="_blank">Ondersteunings Fora</a>

en: <a href="http://www.nextgen-gallery.com" target="_blank">Introduction</a>
nl_NL: <a href="http://www.nextgen-gallery.com" target="_blank">Introductie</a>

en: <a href="http://www.nextgen-gallery.com/languages" target="_blank">Languages</a>
nl_NL: <a href="http://www.nextgen-gallery.com/languages" target="_blank">Talen</a>

en: <strong>EXTENDING NEXTGEN?</strong> There are many third party plugins that add displays and functionality for NextGEN Gallery. See our <a href='http://www.nextgen-gallery.com/nextgen-gallery-extension-plugins/'>Complete List of NextGEN Extension  Plugins</a>.
nl_NL: <strong>NEXTGEN UITBREIDEN?</strong> Er zijn veel externe plugins verkrijgbaar die andere weergaves en functionaliteit toevoegen aan NextGEN Gallery. Zie <a href='http://www.nextgen-gallery.com/nextgen-gallery-extension-plugins/'>Complete Lijst met NextGEN Plugins</a>.

en: <strong>NEED  HELP?</strong> If you need help or assistance please visit the <a href='http://wordpress.org/support/plugin/nextgen-gallery'>NextGEN Gallery forums on WordPress.org</a>. Please note that we actively monitor and  participate in the forums, but given that NextGEN Gallery is a free  product, we don't guarantee replies to support queries.
nl_NL: <strong>HULP NODIG?</strong> Als u hulp of ondersteuning nodig heeft bezoek dan alstublieft de <a href='http://wordpress.org/support/plugin/nextgen-gallery'>NextGEN Gallery fora op WordPress.org</a>. Merk op dat we de fora actief bijhouden en vragen beantwoorden, maar gegeven dat NextGEN Gallery een gratis produkt is, kunnen we geen antwoord garanderen op vragen om ondersteuning.

en: <strong>This translation is not yet updated for Version 1.9.0</strong>. If you would like to help with translation, download the current po from the plugin folder and read <a href="http://www.nextgen-gallery.com/languages/">here</a> how you can translate the plugin.
nl_NL: <strong>Deze vertaling is nog niet bijgewerkt voor Versie 1.9.0</strong>. Als u met vertalen wilt helpen, download dan de huidige po van de pluginmap en lees <a href="http://www.nextgen-gallery.com/languages/">hier</a> hoe u de plugin kunt vertalen.

en: <strong>Translation by : </strong><a target="_blank" href="http://www.nextgen-gallery.com/languages/">See here</a>
nl_NL: <strong>Vertaalt door : </strong><a target="_blank" href="http://www.nextgen-gallery.com/languages/">Kijk hier</a>

en: A RSS feed will be added to you blog header. Useful for CoolIris/PicLens
nl_NL: Een RSS feed wordt toegevoegd aan u blog header. Handig voor CoolIris/PicLens

en: A failure occurred
nl_NL: Er is een fout opgetreden

en: About
nl_NL: Over

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate Media RSS feed
nl_NL: Media RSS feed activeren

en: Activate PicLens/CoolIris support
nl_NL: PicLens/CoolIris ondersteuning activeren

en: Activate and use style sheet:
nl_NL: Stylesheet activeren en gebruiken:

en: Activate permalinks
nl_NL: Permalinks activeren

en: Activate related images
nl_NL: Gerelateerde afbeeldingen activeren

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Gallery / Images
nl_NL: Galerij / Afbeeldingen Toevoegen

en: Add Hidden Images
nl_NL: Verborgen Afbeeldingen Toevoegen

en: Add MediaRSS link?
nl_NL: MediaRSS link toevoegen?

en: Add gallery / Upload images
nl_NL: Galerij toevogen / Afbeeldingen uploaden

en: Add hidden images
nl_NL: Verborgen afbeeldingen toevoegen

en: Add new album
nl_NL: Nieuw album toevoegen

en: Add new gallery
nl_NL: Nieuwe galerij toevoegen

en: Add new tags
nl_NL: Nieuwe tags toevoegen

en: Add page
nl_NL: Pagina toevoegen

en: Add recent or random images from the galleries
nl_NL: Recente of random afbeeldingen van de galerijen toevoegen

en: Add tags
nl_NL: Tags toevoegen

en: Adjust Thumbnail Quality?
nl_NL: Miniatuur Kwaliteit Aanpassen?

en: After images are uploaded, they will be resized to the above dimensions and quality
nl_NL: Nadat afbeeldingen zijn geupload zullen ze tot de bovenstaande afmetingen en kwaliteit verkleind worden.

en: After you create and select a album, you can drag and drop a gallery or another album into your new album below
nl_NL: Na het aanmaken en selecteren van een album kunt u hieronder een galerij of ander album verslepen naar uw nieuwe album

en: Album deleted
nl_NL: Album verwijderd

en: Album description:
nl_NL: Album beschrijving:

en: Album name:
nl_NL: Album naam:

en: Album overview
nl_NL: Album overzicht

en: Albums will link this gallery to the selected page
nl_NL: Albums linken deze galerij aan de geselecteerde pagina

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: All galleries
nl_NL: Alle galerijen

en: All images
nl_NL: Alle afbeeldingen

en: All stylesheets must contain a <a href='#' onclick='%s'>file header</a>
nl_NL: Alle stylesheets moeten een <a href='#' onclick='%s'>bestand header</a> bevatten

en: Allow users to change the roles for other blog authors.
nl_NL: Gebruikers toestaan de rollen van andere blog auteurs te wijzigen.

en: Allow users to choose a style for the gallery.
nl_NL: Gebruikers toestaan een stijl voor de galerij te kiezen.

en: Allow users to import images folders from the server.
nl_NL: Gebruikers toestaan mappen met afbeeldingen van de server te importeren

en: Allow users to upload zip folders.
nl_NL: Gebruikers toestaan zip mappen te uploaden

en: Allowed characters for file and folder names are
nl_NL: Toegestane tekens voor bestands- en mapnamen zijn

en: Alphabetical
nl_NL: Alfabetisch

en: Alt & Title Text / Description
nl_NL: Alt & Titel Tekst / Beschrijving

en: Alt &amp; Title Text
nl_NL: Alt &amp; Titel Tekst

en: Alt / Title text
nl_NL: Alt / Titel Tekst

en: Alt/Title Text
nl_NL: Alt/Titel Tekst

en: Alt/Title text
nl_NL: Alt/Titel tekst

en: An absolute or relative (to the site document root) file system path
nl_NL: Een absoluut of relatief (ten opzichte van de site document root) bestandsysteem pad

en: An absolute or relative (to the site document root) file system path or an HTTP url
nl_NL: Een absoluut of relatief (ten opzichte van de site document root) bestandsysteem pad of een HTTP url

en: An empty or 0 setting will make the gallery full width
nl_NL: Een lege of 0 instelling maakt de galerij volle breedte

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
nl_NL: Er is een fout in de upload opgetreden. Probeer later opnieuw.

en: An unexpected error occured.
nl_NL: Een onverwachte fout is opgetreden.

en: An unexpected error occured. This is most likely due to a server misconfiguration. Check your PHP error log or ask your hosting provider for assistance.
nl_NL: Een onverwachte fout is opgetreden. Dit komt hoogst waarschijnlijk door misconfiguratie van de server. Controleer uw PHP foutlog of vraag uw hosting provider om hulp.

en: Aperture
nl_NL: Diafragma

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: At a Glance
nl_NL: Op dit Moment

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author Position
nl_NL: Postie Auteur

en: Automatically resize
nl_NL: Automatisch verkleinen

en: Automatically resize images after upload
nl_NL: Afbeeldingen automatisch verkleinen na uploaden

en: Automatically resize images on upload.
nl_NL: Afbeeldingen automatisch verkleinen tijdens uploaden.

en: Average
nl_NL: Gemiddeld

en: Back
nl_NL: Vorige

en: Back to gallery
nl_NL: Terug naar galerij

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background music (URL)
nl_NL: Achtergrond muziek (URL)

en: Background music (url)
nl_NL: Achtergrond muziek (url)

en: Backup file does not exist
nl_NL: Backupbestand bestaat niet

en: Backup original images
nl_NL: Originele afbeeldingen back-uppen

en: Backup the original images?
nl_NL: Backup-up maken van originele afbeeldingen?

en: Browse images without reload the page. Note : Works only in combination with Shutter effect
nl_NL: Verken afbeeldingen zonder de pagina te herladen. Opmerking : Werkt alleen in combinatie met Shutter effect

en: Browse images without reloading the page.
nl_NL: Door afbeeldingen bladeren zonder pagina te herladen.

en: Browsing <strong>%s</strong>
nl_NL: <strong>%s</strong> verkennen

en: Bulk actions
nl_NL: Bulkacties

en: CSS file successfully updated
nl_NL: CSS bestand succesvol bijgewerkt

en: Cache cleared
nl_NL: Cache geschoond

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Caption
nl_NL: Onderschrift

en: Categories
nl_NL: Categorie&euml;n

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Caution: If you keep images in the original folder and later delete the gallery, the images in that folder might be deleted depending on your settings.
nl_NL: Voorzichtig: Als u afbeeldingen in de oorspronkelijke map bewaart en later the galerij verwijdert, kunnen afhankelijk van uw instellingen de afbeeldingen in die map verwijderd worden.

en: Center
nl_NL: Midden

en: Certain themes may allow images to flow over their container if this setting is too large
nl_NL: Sommige thema's staan toe dat afbeeldingen over hun container heen gaan als deze instelling te groot is

en: Change options
nl_NL: Opties aanpassen

en: Change style
nl_NL: Stijl aanpassen

en: Changes you make to the contents will be saved to
nl_NL: Aanpassingen die u in de inhoud maakt zullen opgeslagen worden in

en: Cheatin&#8217; uh?
nl_NL: Cheaten&#8217; hè?

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
nl_NL: Ga naar deze link als u niet weet hoe u de permissie moet instellen :

en: Choose the default style for the galleries.
nl_NL: Kies de standaard stijl voor de galerijen.

en: City
nl_NL: Plaats

en: Clear
nl_NL: Verwijderen

en: Clear cache folder
nl_NL: Cache map legen

en: Clear image cache
nl_NL: Afbeeldingscache legen

en: Click here for more settings
nl_NL: Klik hier voor meer instellingen

en: Click to Close
nl_NL: Klik om te Sluiten

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Completely clear the NextGEN cache of all image modifications?
    
    Choose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.
nl_NL: De NextGEN cache volledig van alle afbeeldingsmodificaties ontdoen?
    
    Kies [Annuleren] om te Stoppen, [OK] om door te gaan.

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Contribute
nl_NL: Bijdragen

en: Contribute development
nl_NL: Draag bij aan ontwikkeling

en: Copied %1$s picture(s) to gallery %2$s .
nl_NL: %1$s afbeelding(en) gekopieerd naar galerij %2$s .

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
nl_NL: %1$s afbeelding(en) gekopieerd naar galerij: %2$s .

en: Copied image %1$s to %2$s
nl_NL: Afbeelding %1$s naar %2$s gekopieerd

en: Copy image to...
nl_NL: Afbeelding kopi&euml;ren naar...

en: Copy to...
nl_NL: Kopi&euml;ren naar...

en: Copyright Notice
nl_NL: Copyright Bericht

en: Could create image with %s x %s pixel
nl_NL: Kon afbeelding aanmaken van %s x %s pixels

en: Could not calculate resized image dimensions
nl_NL: Kon afmetingen van vergrote afbeelding niet berekenen

en: Could not find image
nl_NL: Kon afbeelding niet vinden

en: Could not get a valid foldername
nl_NL: Kon geen geldige mapnaam verkrijgen

en: Could not restore original image
nl_NL: Kon oorspronkelijke afbeelding niet herstellen

en: Couldn't restore original image
nl_NL: Kon oorspronkelijke afbeelding niet herstellen

en: Country
nl_NL: Land

en: Country code
nl_NL: Landcode

en: Create a new , empty gallery below the folder
nl_NL: Een nieuwe, lege galerij aanmaken onder de map

en: Create a new gallery
nl_NL: Nieuwe galerij maken

en: Create new URL friendly image slugs
nl_NL: Nieuwe URL vriendelijke afbeeldingslugs aanmaken

en: Create new page:
nl_NL: Nieuwe pagina maken:

en: Create new thumbnails
nl_NL: Nieuwe miniaturen aanmaken

en: Creates a backup for inserted images
nl_NL: Maakt een back-up van ingevoegede afbeeldingen

en: Credit
nl_NL: Auteur

en: Crop thumbnail
nl_NL: Miniatuur bijsnijden

en: Crunching&hellip;
nl_NL: Verwerken&hellip;

en: Current Color
nl_NL: Huidige Kleur

en: Current page
nl_NL: Huidige pagina

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom order
nl_NL: Aangepast volgorde

en: Customize the display settings
nl_NL: Weergave instellingen aanpassen

en: Customize thumbnail
nl_NL: Miniatuur aanpassen

en: Date / Time
nl_NL: Datum / Tijd

en: Date Created
nl_NL: Datum Aangemaakt

en: Date/Time
nl_NL: Datum/Tijd

en: Deactivate gallery page link
nl_NL: Galerij pagina link deactiveren

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default size (W x H)
nl_NL: Standaard afmetingen (B x H)

en: Default style
nl_NL: Standaard stijl

en: Default thumbnail dimensions:
nl_NL: Standaard miniatuur afmetingen:

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Image Files?
nl_NL: Afbeeldingsbestanden verwijderen?

en: Delete Tag
nl_NL: Tag Verwijderen

en: Delete files, when removing a gallery in the database
nl_NL: Bestanden verwijderen als een galerij uit de database wordt verwijderd

en: Delete image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

en: Delete image files
nl_NL: Afbeeldingsbestanden verwijderen

en: Delete images
nl_NL: Afbeeldingen verwijderen

en: Delete tags
nl_NL: Tags verwijderen

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: Directory
nl_NL: Map

en: Directory does not exist.
nl_NL: Map bestaat niet.

en: Dismiss
nl_NL: Negeren

en: Display Galleries
nl_NL: Galerijen Tonen

en: Display galleries as
nl_NL: Galerijen weergeven als

en: Display reflection
nl_NL: Reflectie tonen

en: Display type
nl_NL: Weergave type

en: Display watermark
nl_NL: Watermerk tonen

en: Displayed gallery does not exist
nl_NL: Getoonde galerij bestaat niet

en: Do you like this Plugin?
nl_NL: Waardeert u deze Plugin?

en: Done! Successfully imported %s images
nl_NL: Klaar! %s afbeeldingen succesvol ge&iuml;mporteerd.

en: Done.
nl_NL: Klaar.

en: Download latest version
nl_NL: Laatste versie downloaden

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Drag image and ZIP files here or click <strong>Add Files</strong>
nl_NL: Versleep afbeelding en ZIP bestanden hier of klik <strong>Bestanden Toevoegen</strong>

en: Duration time
nl_NL: Duur

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Album
nl_NL: Album Bewerken

en: Edit Status
nl_NL: Status Bewerken

en: Edit Tag Slug
nl_NL: Tag Slug Bewerken

en: Edit album
nl_NL: Album bewerken

en: Edit gallery
nl_NL: Galerij bewerken

en: Edit thumb
nl_NL: Miniatuur bewerken

en: Editing <strong>%s</strong>
nl_NL: <strong>%s</strong> bewerken

en: Effects
nl_NL: Effecten

en: Enable AJAX pagination
nl_NL: AJAX paginering inschakelen

en: Enable IE8 Web Slices
nl_NL: IE8 Web Slices activeren

en: Enable flash slideshow
nl_NL: Flash diavoorstelling inschakelen

en: Enable import function
nl_NL: Importfunctie inschakelen

en: Enable roles/capabilities
nl_NL: Rollen/mogelijkheden activeren

en: Enable style selection
nl_NL: Stijlselectie inschakelen

en: Enable upload quota check
nl_NL: Upload quota controle inschakelen

en: Enable zip upload option
nl_NL: Zip upload optie inschakelen

en: Enter the name of the tag to delete.  This tag will be removed from all posts.
nl_NL: Voer de naam van de te verwijderen tag in. Deze tag zal worden verwijderd van alle berichten.

en: Enter the post title
nl_NL: Voer de berichttitel in

en: Enter the tag name to edit and its new slug. This will be used in tagcloud links. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug" target="_blank">Slug definition</a>
nl_NL: Voer de te bewerken tagnaam en zijn nieuwe slug in. Deze zal worden gebruikt in tagcloud links. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug" target="_blank">Slug definitie</a>

en: Enter the tag to rename and its new value.  You can use this feature to merge tags too. Click "Rename" and all posts which use this tag will be updated.
nl_NL: Voer de te hernoemen tag en zijn nieuwe waarde in. U kunt deze feature ook gebruiken om tags samen te voegen. Klik "Hernoemen" en alle berichten dit deze tag gebruiken zullen worden bijgewerkt.

en: Enter the tags
nl_NL: Tags invoeren

en: Error rotating thumbnail
nl_NL: Fout tijdens roteren miniatuur

en: Error updating thumbnail
nl_NL: Fout bij bijwerken miniatuur

en: Error while applying watermark to image.
nl_NL: Fout bij toevoegen van watermerk in afbeelding.

en: Error while creating thumbnail.
nl_NL: Fout bij aanmaken miniatuur.

en: Error while resizing image.
nl_NL: Fout tijdens verkleinen afbeelding.

en: Error while rotating image.
nl_NL: Fout tijdens roteren afbeelding.

en: Error, the file could not be moved to :
nl_NL: Fout, het bestand kon niet worden verplaatst naar :

en: Error, the file permissions could not be set
nl_NL: Fout, de bestandspermissies konden niet ingesteld worden

en: Error. Not enough tags provided to rename or merge.
nl_NL: Fout. Niet genoeg tags opgegeven om te hernoemen of samen te voegen.

en: Every %d seconds
nl_NL: Elke %d seconds

en: Exclude ?
nl_NL: Uitsluiten ?

en: Existing Tags
nl_NL: Bestaande Tags

en: Failed to copy database row for picture %s
nl_NL: Kopi&euml;ren van database rij mislukt voor afbeelding %s

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
nl_NL: Kopi&euml;ren van afbeelding %1$s naar %2$s mislukt

en: Failed to extract images from ZIP
nl_NL: Uitpakken van bestanden uit ZIP mislukt

en: Failed to get image path for %s
nl_NL: Ophalen van afbeeldingspad mislukt voor %s

en: Failed to move image %1$s to %2$s
nl_NL: Verplaatsen van afbeelding %1$s naar %2$s mislukt

en: Failed to write file to disk
nl_NL: Schrijven van bestand naar schrijf mislukt

en: Failure in database, no gallery path set !
nl_NL: Fout in database, geen galerijpad ingesteld !

en: Feature request
nl_NL: Feature verzoek

en: File Content:
nl_NL: Bestandsinhoud:

en: File canceled.
nl_NL: Bestand geannuleerd.

en: File do not exists
nl_NL: Bestand bestaat niet

en: File name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File upload stopped by extension
nl_NL: Uploaden van bestand door extensie gestopt

en: Filename
nl_NL: Bestandsnaam

en: Fired
nl_NL: Afgevuurd

en: First Image
nl_NL: Eerste afbeelding

en: Flip horizontally
nl_NL: Horizontaal spiegelen

en: Flip vertically
nl_NL: Verticaal spiegelen

en: Float
nl_NL: Drijvend

en: Focal Length
nl_NL: Brandpuntsafstand

en: Focal length
nl_NL: Brandpuntsafstand

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Font Color:
nl_NL: Lettertype Kleur:

en: Font Family:
nl_NL: Lettertype Familie:

en: Font Size:
nl_NL: Lettertype Grootte:

en: For a more flexible user management you can use the
nl_NL: Gebruik voor meer flexibel gebruikersbeheer de

en: Format
nl_NL: Formaat

en: Full size
nl_NL: Volledige grootte

en: GD Library
nl_NL: GD Bibliotheek

en: Galleries per page
nl_NL: Galerijen per pagina

en: Gallery | Galleries
nl_NL[0]: Galerij
nl_NL[1]: Galerijen

en: Gallery ID %1$s successfully created. You can show this gallery in your post or page with the shortcode %2$s.<br/>
nl_NL: Galerij ID %1$s succesvol aangemaakt. U kunt deze galerij nu in uw bericht of pagina tonen met de shortcode %2$s.<br/>

en: Gallery IDs, separated by commas.
nl_NL: Galerij IDs, door komma's gescheiden.

en: Gallery Settings
nl_NL: Galerij Instellingen

en: Gallery deleted successfully
nl_NL: Galerij sucessvol verwijderd

en: Gallery not found.
nl_NL: Galerij niet gevonden.

en: Gallery path
nl_NL: Galerijpad

en: Gallery path does not exist and could not be created
nl_NL: Galerijpad bestaat niet en kon niet worden aangemaakt

en: Gallery path:
nl_NL: Galerijpad:

en: Gallery settings
nl_NL: Galerij instellingen

en: Gallery slug name :
nl_NL: Slugnaam van galerij:

en: Gallery width
nl_NL: Galerij breedte

en: Gallery: %s
nl_NL: Galerij: %s

en: General Options
nl_NL: Algemene Opties

en: Get help
nl_NL: Hulp halen

en: Get help with NextGEN Gallery
nl_NL: Hulp met NextGEN Gallery verkrijgen

en: Get your language pack
nl_NL: Verkrijg uw taal pakket

en: Give it a good rating on WordPress.org
nl_NL: Geef een goede waardering op WordPress.org

en: Go
nl_NL: Gaan

en: Go to the first page
nl_NL: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl_NL: Ga naar de laaste pagina

en: Go to the next page
nl_NL: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the previous page
nl_NL: Ga naar de vorige pagina

en: Graphic Library
nl_NL: Grafische Bibliotheek

en: HTTP error.
nl_NL: HTTP fout.

en: Heading for related images
nl_NL: Kop voor gerelateerde afbeeldingen

en: Headline
nl_NL: Kop

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Height:
nl_NL: Hoogte:

en: Help translating it
nl_NL: Help met vertalen

en: Here you can select the thumbnail effect, NextGEN Gallery will integrate the required HTML code in the images. Please note that only the Shutter and Thickbox effect will automatic added to your theme.
nl_NL: Hier kunt u het miniatuureffect selecteren, NextGEN Gallery zal de benodigde HTML code in de afbeeldingen integreren. Merk op dat alleen het Shutter en Thickbox effect automatisch aan uw thema worden toegevoegd.

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: How should related images be match?
nl_NL: Hoe moeten gerelateerde afbeeldingen overeenkomen?

en: How will you generate a watermark?
nl_NL: Hoe wilt u een watermerk aanmaken?

en: How would you like galleries to be displayed?
nl_NL: Hoe wilt u galerijen tonen?

en: IO error.
nl_NL: IO fout.

en: If pagination is used this option will show all images in the modal window (Thickbox, Lightbox etc.) This increases page load.
nl_NL: Deze optie toont alle afbeeldingen in het modale venster (Thickbox, Lightbox, etc.) als paginering gebruikt wordt. Dit verhoogt de pagina load.

en: If pagination is used, this option will still show all images in the modal window (Thickbox, Lightbox etc.). Note : This increases the page load
nl_NL: Als paginering wordt gebruikt zal deze optie toch alle afbeeldingen in het modale venster tonen (Thickbox, Lightbox, etc.). Merk op : dit verhoogd de page load

en: If this file were writable you could edit it.
nl_NL: U zou dit bestand kunnen bewerken als het schrijfbaar was.

en: If you have problems, please create directory
nl_NL: Indien u problemen heeft, maakt u alstublieft een map aan

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
nl_NL: Als u later wilt teruggaan naar een oudere versie, maak dan eerst een volledige back-up van uw database en de afbeeldingen.

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
nl_NL: Negeer de hoogte-breedteverhouding, geen staande miniaturen

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails?
nl_NL: Negeer de hoogte-breedteverhouding, geen staande miniaturen?

en: Image | Images
nl_NL[0]: Afbeelding
nl_NL[1]: Afbeeldingen

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
nl_NL: Afbeelding %1$s (%2$s) gekopieerd als afbeelding %3$s (%4$s)

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
nl_NL: Afbeelding %1$s (%2$s) gekopieerd als afbeelding %3$s (%4$s) &raquo; Het bestand bestond al in de doelgalerij.

en: Image Height
nl_NL: Hoogte Afbeelding

en: Image ID
nl_NL: Afbeelding ID

en: Image ID:
nl_NL: Afbeelding ID:

en: Image Options
nl_NL: Afbeelding Opties

en: Image URL:
nl_NL: Afbeelding URL:

en: Image Width
nl_NL: Breedte Afbeelding

en: Image crop
nl_NL: Afbeelding bijsnijden

en: Image generation failed
nl_NL: Afbeelding genereren mislukt

en: Image limit
nl_NL: Afbeeldingslimiet

en: Image quality
nl_NL: Afbeeldingskwaliteit

en: Image rotated
nl_NL: Afbeelding geroteerd

en: Image settings
nl_NL: Afbeeldingsinstellingen

en: Image watermark
nl_NL: Afbeelding watermerk

en: ImageMagick (Experimental). Path to the library :
nl_NL: ImageMagick (Experimenteel). Pad naar de bibliotheek :

en: Images per page
nl_NL: Afbeeldingen per pagina

en: Import Folder
nl_NL: Map Importeren

en: Import metadata
nl_NL: Metadata importeren

en: Import via cURL failed.
nl_NL: Importeren via cURL mislukt.

en: Important : Could causes problem at some browser. Please recheck your page.
nl_NL: Belangrijk : Kan problemen veroorzaken met sommige browsers. Controleer uw pagina alstublieft.

en: Importing gallery
nl_NL: Galerij Importeren

en: In Progress...
nl_NL: Bezig...

en: Insert into Post
nl_NL: Aan Bericht Toevoegen

en: Integrate slideshow
nl_NL: Diavoorstelling integreren

en: Integrate the flash based slideshow for all flash supported devices
nl_NL: Flash gebaseerde diavoorstelling integreren voor alle apparaten die flash ondersteunen

en: Invalid Displayed Gallery
nl_NL: Ongeldige Weergegeven Galerij

en: Invalid MediaRSS command
nl_NL: Ongeldig MediaRSS commando

en: Invalid request
nl_NL: Ongeldig verzoek

en: Invalid upload. Error Code :
nl_NL: Ongeldige upload. Foutcode :

en: It is recommended that your images be resized to be web friendly
nl_NL: Om web vriendelijk te zijn is het aanbevolen dat het formaat van uw afbeeldingen gewijzigd wordt

en: Items per page
nl_NL: Onderdelen per pagina

en: JavaScript Thumbnail effect
nl_NL: Javascript Miniatuur effect

en: Keep images in original location.
nl_NL: Behoud afbeeldingen in oorspronkelijke locatie.

en: Keywords
nl_NL: Sleutelwoorden

en: L O A D I N G
nl_NL: L A D E N

en: Last modified
nl_NL: Gewijzigd op

en: Least used
nl_NL: Minst gebruikt

en: Left
nl_NL: Links

en: Lightbox Effects
nl_NL: Lightbox Effecten

en: Link Code line
nl_NL: Linkcode regel

en: Link to page:
nl_NL: Link naar pagina:

en: Link to the main image feed
nl_NL: Link naar hoofd afbeeldingsfeed

en: List of default sizes used for thumbnails and images
nl_NL: Lijst van standaard groottes die gebruikt worden voor miniaturen en afbeeldingen

en: Loading&#8230;
nl_NL: Laden&#8230;

en: Location
nl_NL: Locatie

en: MYSQL Version
nl_NL: MYSQL Versie

en: Main NextGEN Gallery overview
nl_NL: NextGEN Gallery hoofdoverzicht

en: Main Page (no parent)
nl_NL: Hoofdpagina (geen bovenliggende pagina)

en: Make
nl_NL: Merk

en: Manage Albums | Manage Albums
nl_NL[0]: Albums Beheren
nl_NL[1]: Beheer Albums

en: Manage Galleries | Manage Galleries
nl_NL[0]: Galerijen Beheren
nl_NL[1]: Galerijen Beheren

en: Manage Tags
nl_NL: Tags Beheren

en: Manage gallery
nl_NL: Galerij beheren

en: Manage image tags
nl_NL: Afbeeldingstags Beheren

en: Manage others gallery
nl_NL: Andere galerijen beheren

en: Manage tags
nl_NL: Tags beheren

en: Match with
nl_NL: Overeenstemmen met

en: Max. number of images
nl_NL: Max. aantal afbeeldingen

en: Maximize the widget content
nl_NL: Widget inhoud maximaliseren

en: Maximum # of related images to display
nl_NL: Maximaal # gerelateerde afbeeldingen tonen

en: Maximum dimensions
nl_NL: Maximale afmetingen

en: Maximum image count
nl_NL: Maximaal aantal afbeeldigen

en: Maximum number of galleries or sub-albums to appear on a single page
nl_NL: Maximum aantal weer te geven galerijen of subalbums op een enkele pagina

en: Maximum number of images to display with recent or random sources
nl_NL: Maximum aantal weer te geven afbeeldingen met recente of willekeurige bronnen

en: Maximum number of tags
nl_NL: Maximaal aantal tags

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl_NL: Geheugen overschreden. Probeer een ander kleiner bestand alstublieft.

en: Memory usage
nl_NL: Geheugen gebruik

en: Merge tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;. %3$s objects edited.
nl_NL: Tag(s) &laquo;%1$s&raquo; naar &laquo;%2$s&raquo; samenvoegen. %3$s objecten bewerkt.

en: Meta Data
nl_NL: Metadata

en: Meta data
nl_NL: Metadata

en: Minimize the widget content
nl_NL: Widget inhoud minimaliseren

en: Miscellaneous
nl_NL: Overige

en: Missing a temporary folder
nl_NL: Tijdelijke map mist

en: Missing parameters
nl_NL: Missende parameters

en: More Help & Info
nl_NL: Meer Hulp & Info

en: More settings
nl_NL: Meer instellingen

en: Most popular
nl_NL: Meest populair

en: Move image to...
nl_NL: Afbeelding verplaatsen naar...

en: Move to...
nl_NL: Verplaatsen naar...

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
nl_NL: %1$s afbeelding(en) verplaatst naar galerij : %2$s .

en: Name
nl_NL: Naam

en: Network Options
nl_NL: Netwerk Opties

en: Network settings
nl_NL: Netwerk instellingen

en: New Gallery
nl_NL: Nieuwe galerij maken

en: New gallery page ID
nl_NL: Nieuwe galerijpagina ID

en: New tag name(s):
nl_NL: Nieuwe tagnamen:

en: Newsfeed could not be loaded.  Check the <a href="%s">front page</a> to check for updates.
nl_NL: Nieuwsfeed kon niet worden geladen. Controleer op de <a href="%s">startpagina</a> of er updates beschikbaar zijn.

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next tags
nl_NL: Volgende tags

en: NextGEN Attach Interface
nl_NL: NextGEN Toevoeg Interface

en: NextGEN Basic Compact Album
nl_NL: NextGEN Basis Compact Album

en: NextGEN Basic Extended Album
nl_NL: NextGEN Basis Uitgebreid Album

en: NextGEN Basic ImageBrowser
nl_NL: NextGEN Basis AfbeeldingVerkenner

en: NextGEN Basic Singlepic
nl_NL: NextGEN Basis Singlepic

en: NextGEN Basic Slideshow
nl_NL: NextGEN Basis Diavoorstelling

en: NextGEN Basic Tagcloud
nl_NL: NextGEN Basis Tagcloud

en: NextGEN Basic Thumbnails
nl_NL: NextGEN Basis Miniaturen

en: NextGEN Gallery & Album Settings
nl_NL: NextGEN Galery & Album Instellingen

en: NextGEN Gallery - Attach To Post
nl_NL: NextGEN Gallery - Aan Bericht Toevoegen

en: NextGEN Gallery : Tables could not created, please check your database settings
nl_NL: NextGEN Gallery : Tabellen konden niet worden aangemaakt, controleer alstublieft uw database instellingen

en: NextGEN Gallery Overview
nl_NL: NextGEN Gallery Overzicht

en: NextGEN Gallery contains some functions which are only available under PHP 5.2. You are using the old PHP 4 version, upgrade now! It's no longer supported by the PHP group. Many shared hosting providers offer both PHP 4 and PHP 5, running simultaneously. Ask your provider if they can do this.
nl_NL: NextGEN Gallery bevat een paar functies die alleen in PHP 5.2 beschikbaar zijn. U gebruikt nog de oude PHP 4 versie, upgrade nu! Deze versie wordt niet meer ondersteund door de PHP groep. Veel shared hosting providers bieden zowel PHP 4 als PHP 5 aan. Vraag uw provider of zij PHP kunen bijwerken.

en: NextGEN Gallery is one of the most popular Wordpress plugins of all time with over 9 million downloads. It is developed and supported by Photocrati Media. We'd like to offer a special thanks to Alex Rabe, who first developed the plugin and maintained it through 2011.
nl_NL: NextGEN Gallery is een van de meest populaire WordPress plugins ooit met meer dan 9 miljoen downloads. Deze plugin is ontwikkeld en wordt ondersteund door Photocrati Media. We willen speciaal Alex Rabe bedanken, die deze plugin schreef en tot 2011 heeft onderhouden.

en: NextGEN Slideshow
nl_NL: NextGEN Diavoorstelling

en: No
nl_NL: Nee

en: No GD support
nl_NL: Geen GD ondersteuning

en: No album ID has been provided as parameter
nl_NL: Er is geen album ID als parameter gegeven

en: No album selected
nl_NL: Geen album geselecteerd

en: No album selected!
nl_NL: Geen album geselecteerd!

en: No directory specified.
nl_NL: Geen map opgegeven.

en: No display type selected
nl_NL: Geen weergave type geselecteerd

en: No entities to display for this source.
nl_NL: Geen weer te geven entiteiten voor deze bron.

en: No entries found
nl_NL: Geen entries gevonden

en: No exif data
nl_NL: Geen exif data

en: No file was uploaded
nl_NL: Geen bestand geüpload

en: No folder specified
nl_NL: Geen map opgegeven

en: No galleries have been yet created.
nl_NL: Er zijn nog geen galerijen aangemaakt.

en: No gallery
nl_NL: Geen galerij

en: No gallery name specified
nl_NL: Geen galerijnaam opgegeven

en: No gallery selected !
nl_NL: Geen galerij geselecteerd !

en: No images selected
nl_NL: Geen afbeeldingen geselecteerd

en: No meta data saved
nl_NL: Geen metadata opgeslagen

en: No new slug(s) specified!
nl_NL: Geen nieuwe slug(s) opgegeven!

en: No new tag specified!
nl_NL: Geen nieuwe tag opgegeven!

en: No new/old valid tag specified!
nl_NL: Geen nieuwe/oude tag opgegeven!

en: No objects (post/page) found for specified old tags.
nl_NL: Geen objecten (bericht/pagina) gevonden voor opgegeven oude tags.

en: No permissions to browse folders. Try refreshing the page or ensuring that your user account has sufficient roles/privileges.
nl_NL: Geen toestemming om door mappen te bladeren. Probeer de pagina te verversen of verzeker u dat uw gebruikersaccount voldoende rollen/rechten heeft.

en: No permissions to import folders. Try refreshing the page or ensuring that your user account has sufficient roles/privileges.
nl_NL: Geen toestemming om mappen te importeren. Probeer de pagina te verversen of verzeker u dat uw gebruikersaccount voldoende rollen/rechten heeft.

en: No permissions to upload images. Try refreshing the page or ensuring that your user account has sufficient roles/privileges.
nl_NL: Geen toestemming om afbeeldingen te uploaden. Probeer de pagina te verversen of verzeker u dat uw gebruikersaccount voldoende rollen/rechten heeft.

en: No picture
nl_NL: Geen afbeelding

en: No slug edited.
nl_NL: Geen slug bewerkt.

en: No tag deleted.
nl_NL: Geen tag verwijderd.

en: No tag merged.
nl_NL: Geen tag samengevoegd.

en: No tag renamed.
nl_NL: Geen tag hernoemd.

en: No tag specified!
nl_NL: Geen tag opgegeven!

en: No valid URL path
nl_NL: Geen geldig URL pad

en: No valid gallery name!
nl_NL: Geen geldige galerijnaam!

en: No valid new tag.
nl_NL: Geen geldige nieuwe tag.

en: None
nl_NL: Geen

en: Not fired
nl_NL: Niet afgevuurd

en: Not linked
nl_NL: Niet gelinkt

en: Not set
nl_NL: Niet ingesteld

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
nl_NL: Merk op : Afhankelijk van de geheugenlimiet van uw server kan u geen grotere afbeeldingen dan <strong>%d x %d</strong> pixels uploaden

en: Number of columns
nl_NL: Aantal kolommen

en: Number of columns to display
nl_NL: Aantal weer te geven kolommen

en: Number of images per page
nl_NL: Aantal afbeeldingen per pagina

en: Object didn't contain correct data
nl_NL: Object bevatte geen geldige data

en: Off
nl_NL: Uit

en: Offset
nl_NL: Compensatie

en: Offset:
nl_NL: Compensatie:

en: On
nl_NL: Aan

en: Only apply to NextGEN and WordPress images
nl_NL: Alleen op NextGEN en WordPress afbeeldingen toepassen

en: Only apply to NextGEN images
nl_NL: Alleen op NextGEN afbeeldingen toepassen

en: Only which are listed
nl_NL: Alleen die opgesomd zijn

en: Only which are not listed
nl_NL: Alleen die niet opgesomd zijn

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
nl_NL: Oeps, dit bestand bestaat niet! Controleer de naam en probeer opnieuw, merci.

en: Opacity:
nl_NL: Transparantie:

en: Opaque
nl_NL: Transparant

en: Operating System
nl_NL: Besturingssysteem

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
nl_NL: Bewerking succesvol. Verwijder alstublieft uw browser cache.

en: Original images
nl_NL: Originele afbeeldingen

en: Other Options
nl_NL: Overige Opties

en: Override image settings
nl_NL: Afbeeldingsinstellingen overschrijven

en: Override thumbnail settings
nl_NL: Miniatuur instellingen overschrijven

en: Overriding the image settings will create an additional set of images
nl_NL: Het overschrijven van de afbeeldingsinstellingen maakt een extra set afbeelingen aan

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Overwrite
nl_NL: Overschrijven

en: Overwrite tags
nl_NL: Tags overschrijven

en: PCRE Backtracking Limit
nl_NL: PCRE Backtracking Limiet

en: PHP Exif support
nl_NL: PHP Exif ondersteuning

en: PHP IPTC support
nl_NL: PHP IPTC ondersteuning

en: PHP Max Post Size
nl_NL: PHP Max Bericht Grootte

en: PHP Max Script Execute Time
nl_NL: PHP Max Script Uitvoertijd

en: PHP Max Upload Size
nl_NL: PHP Max Upload Grootte

en: PHP Memory Limit
nl_NL: PHP Geheugen Limiet

en: PHP Version
nl_NL: PHP Versie

en: PHP XML support
nl_NL: PHP XML ondersteuning

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page ID
nl_NL: Pagina ID

en: Page Link to
nl_NL: Pagina Link naar

en: Path to the JW Image Rotator (URL)
nl_NL: Pad naar JW Image Rotator (URL)

en: Percent
nl_NL: Procent

en: Photos
nl_NL: Foto's

en: Piclens link text
nl_NL: Piclens link tekst

en: Picture
nl_NL: Afbeelding

en: Picture tag
nl_NL: Afbeeldingstag

en: Picture tag: %2$l.
nl_NL: Afbeeldingstag: %2$l.

en: Pictures deleted successfully
nl_NL: Afbeeldingen sucessvol verwijderd

en: Place any custom stylesheets in <strong>wp-content/ngg_styles</strong>
nl_NL: Plaats eigen stylesheets in <strong>wp-content/ngg_styles</strong>

en: Please click "Works" on WordPress.org
nl_NL: Klik alstublieft "Works" op WordPress.org

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
nl_NL: Let op : als u de instellingen aanpast moeten de miniaturen onder -> Gallery Beheren opnieuw aangemaakt worden .

en: Please note : You can only activate the watermark under -> Manage Gallery . This action cannot be undone.
nl_NL: Merk op : U kunt het watermerk alleen activeren onder -> Galerij Beheren . Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Please note: You can only activate the watermark under Manage Gallery. This action cannot be undone.
nl_NL: Merk op: U kunt het watermerk alleen activeren onder Galerij Beheren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Position
nl_NL: Postie

en: Position:
nl_NL: Postie:

en: Post title
nl_NL: Berichttitel

en: Presort
nl_NL: Voorsorteren

en: Press the button below to search for the JW Image Rotator
nl_NL: Klik op de knop hieronder om naar JW Image Rotator te zoeken

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview image:
nl_NL: Afbeelding bekijken:

en: Preview of saved settings:
nl_NL: Voorbeeld van opgeslagen instellingen:

en: Previous tags
nl_NL: Vorige tags

en: Proceed now
nl_NL: Ga door

en: Program tool
nl_NL: Programma

en: Province/State
nl_NL: Provicie/Staat

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Publish this image
nl_NL: Afbeelding publiceren

en: Published a new post
nl_NL: Nieuw bericht gepubliceerd

en: Quality:
nl_NL: Kwaliteit:

en: Rebuild album structure : %s / %s albums
nl_NL: Albumstructuur herbouwen : %s / %s albums

en: Rebuild gallery structure : %s / %s galleries
nl_NL: Galerij structuur herbouwen: %s / %s galerijen

en: Rebuild image structure : %s / %s images
nl_NL: Afbeeldingsstructuur herbouwen : %s / %s afbeeldingen

en: Recover
nl_NL: Herstellen

en: Recover from backup
nl_NL: Van back-up herstellen

en: Recover image from backup
nl_NL: Herstel afbeelding van back-up

en: Refresh preview image
nl_NL: Voorbeeld afbeelding vernieuwen

en: Related Images
nl_NL: Gerelateerde Afbeeldingen

en: Related images for
nl_NL: Gerelateerde afbeeldingen voor

en: Remove featured image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding verwijderen

en: Rename
nl_NL: Hernoemen

en: Rename Tag
nl_NL: Hernoem Tag

en: Rename failed
nl_NL: Hernoemen mislukt

en: Renamed tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;
nl_NL: Tag(s) &laquo;%1$s&raquo; naar &laquo;%2$s&raquo; hernoemd

en: Replace all existing options and gallery options with their default settings
nl_NL: Alle bestaande opties en galerij opties vervangen door hun standaard instellingen

en: Reset Options
nl_NL: Opties Herstellen

en: Reset all options to default settings
nl_NL: Standaard instellingen voor alle opties herstellen

en: Reset all options to default settings?
    
    Choose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.
nl_NL: Alle opties naar standaard instellingen herstellen?
    
    Kies [Annuleren] om te Stoppen, [OK] om door te gaan.

en: Reset settings
nl_NL: Instellingen herstellen

en: Resize Images
nl_NL: Afbeeldingen Verkleinen

en: Resize Images to
nl_NL: Afbeeldingen verkleinen tot

en: Resize images
nl_NL: Afbeeldingen verkleinen

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Roles & Capabilities
nl_NL: Rollen & Mogelijkheden

en: Rollover / Active Color
nl_NL: Rollover / Actief Kleur

en: Rollover / active
nl_NL: Rollover / actief

en: Rotate
nl_NL: Roteren

en: Rotate images
nl_NL: Afbeeldingen roteren

en: Rotate images clockwise
nl_NL: Afbeeldingen rechtsom roteren

en: Rotate images counter-clockwise
nl_NL: Afbeeldingen linksom roteren

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
nl_NL: SAFE MODE Restrictie van toepassing! U moet de map <strong>%s</strong> handmatig aanmaken.

en: SQL Mode
nl_NL: SQL Modus

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Aanpassingen Opslaan

en: Save all changes
nl_NL: Alle aanpassingen opslaan

en: Saved successfully
nl_NL: Succesvol opgeslagen

en: Scan Folder for new images
nl_NL: Scan Map voor nieuwe afbeeldingen

en: Screen
nl_NL: Scherm

en: Screen Color
nl_NL: Schermkleur

en: Search Images
nl_NL: Afbeeldingen zoeken

en: Search now
nl_NL: Nu zoeken

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Search tags
nl_NL: Tags zoeken

en: Security error.
nl_NL: Beveiligingsfout.

en: See here for more information about the effects :
nl_NL: Kijk hier voor meer informatie over de effecten :

en: Select
nl_NL: Selecteren

en: Select &#187;
nl_NL: Selecteer &#187;

en: Select Color
nl_NL: Kleur Selecteren

en: Select Gallery
nl_NL: Selecteer Galerij

en: Select a display type
nl_NL: Selecteer een type weergave

en: Select a folder to import. The folder name will be used as the title of the gallery.
nl_NL: Selecteer een map om te importeren. De mapnaam wordt als titel van de galerij gebruikt.

en: Select a gallery
nl_NL: Selecteer een galerij

en: Select a preview image:
nl_NL: Selecteer een voorbeeld afbeelding:

en: Select album
nl_NL: Album selecteren

en: Select gallery
nl_NL: Selecteer galerij

en: Select graphic library
nl_NL: Selecteer grafische bibliotheek

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
nl_NL: Selecteer het gebied voor de miniatuur in de linker afbeelding.

en: Select the destination gallery:
nl_NL: Selecteer een doelgalerij:

en: Select the lowest role which should be able to access the following capabilities. NextGEN Gallery supports the standard roles from WordPress.
nl_NL: Selecteer de kleinste rol die toegang moet krijgen tot de volgende mogelijkheden. NextGEN Gallery ondersteunt de standaard rollen van WordPress.

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail
nl_NL: Selecteer het gebied voor de nieuwe miniatuur met de muis

en: Separate picture tags with commas.
nl_NL: Scheidt afbeeldingstags met komma's.

en: Server Settings
nl_NL: Server Instellingen

en: Set NextGEN featured image
nl_NL: Uitgelichte NextGEN afbeelding instellen

en: Set featured image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding instellen

en: Set fix dimension
nl_NL: Vaste grootte instellen

en: Set fix dimension?
nl_NL: Vaste grootte instellen?

en: Set watermark
nl_NL: Watermerk instellen

en: Sets an SEO-friendly name to this gallery for URLs. Currently only in use by the Pro Lightbox.
nl_NL: Stelt een SEO-vriendelijke naam in voor deze galerij voor URLs. Momenteel alleen in gebruik door de Pro Lightbox.

en: Settings for the JW Image Rotator
nl_NL: Instellingen voor JW Image Rotator

en: Should work if the gallery is bellow the blog.dir
nl_NL: Zou moeten werken als de galerij onder de blog.dir staat

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show / hide used galleries
nl_NL: Toon / Verberg gebruikte galerijen

en: Show ImageBrowser
nl_NL: AfbeeldingVerkenner Tonen

en: Show Media RSS icon
nl_NL: Media RSS pictogram tonen

en: Show Related Images on Posts?
nl_NL: Gerelateerde Afbeeldingen tonen in Berichten?

en: Show a NextGEN Gallery Slideshow
nl_NL: Een NextGEN Gallery Diavoorstelling tonen

en: Show first
nl_NL: Eerste tonen

en: Show loading icon
nl_NL: Laden pictogram tonen

en: Show meta data
nl_NL: Metadata tonen

en: Show navigation bar
nl_NL: Navigatiebalk tonen

en: Show next image on click
nl_NL: Volgende afbeelding tonen bij klik

en: Show piclens link
nl_NL: Piclens link tonen

en: Show slideshow link
nl_NL: Diavoorstelling link tonen

en: Show the Media RSS link
nl_NL: Media RSS link tonen

en: Show thumbnail link
nl_NL: Miniatuur link tonen

en: Shuffle mode
nl_NL: Shuffle modus

en: Shutter
nl_NL: Sluiter

en: Shutter speed
nl_NL: Sluitertijd

en: Single picture
nl_NL: Enkele afbeelding

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Size List
nl_NL: Grootte Lijst

en: Size of the image
nl_NL: Grootte van de afbeelding

en: Slideshow
nl_NL: Diavoorstelling

en: Slideshow link text
nl_NL: Diavoorstelling link tekst

en: Slideshows require the&nbsp;<a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a>&nbsp;and a&nbsp;<a href="http://www.mozilla.com/firefox/">browser with Javascript support</a>.
nl_NL: Diavoorstellingen benodigen de &nbsp;<a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a>&nbsp;en een&nbsp;<a href="http://www.mozilla.com/firefox/">browser met ondersteuning voor Javascript</a>.

en: Slug(s) to set:
nl_NL: In te stellen slug(s):

en: Some folders/files could not renamed, please recheck the permission and rescan the folder in the manage gallery section.
nl_NL: Sommige mappen/bestanden konden niet hernoemd worden, controleer de rechten en rescan de map in de galerij beheren sectie.

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a Memory Limit of 16 MB or higher
nl_NL: Sorry, NexGEN Gallery werkt alleen met een Geheugenlimiet van 16 MB of meer

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a role called administrator
nl_NL: Sorry, NextGEN Gallery werkt alleen met de administrator rol

en: Sorry, you have no access here
nl_NL: Sorry, u heeft hier geen toegang toe

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
nl_NL: Sorry,u heeft alle toegewezen ruimte gebruikt. Verwijder alstublieft een paar bestanden om meer bestanden te kunnen uploaden.

en: Sorry, you must be able to manage galleries
nl_NL: Sorry, u moet in staat zijn galerijen te beheren

en: Sort Gallery
nl_NL: Sorteer Galerij

en: Sort Order:
nl_NL: Sorteervolgorde:

en: Sort direction
nl_NL: Sorteerrichting

en: Sort gallery
nl_NL: Galerij sorteren

en: Sort in what direction?
nl_NL: In welke richting sorteren?

en: Sort options
nl_NL: Sorteeropties

en: Sort or Exclude Images
nl_NL: Afbeeldingen Sorteren of Uitsluiten

en: Sort order changed
nl_NL: Sorteervolgorde aangepast

en: Sort thumbnails
nl_NL: Miniaturen sorteren

en: Source
nl_NL: Bron

en: Source not compatible with selected display type
nl_NL: Bron niet compatibel met geselecteerde weergave type

en: Sources
nl_NL: Bronnen

en: Space Allowed
nl_NL: Beschikbare Ruimte

en: Space Used
nl_NL: Ruimte in Gebruik

en: Start upgrade now
nl_NL: Start upgrade nu

en: Storage Space
nl_NL: Opslagruimte

en: Stretch image
nl_NL: Afbeelding uitrekken

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Tag(s) to delete:
nl_NL: Te verwijderen tag(s):

en: Tag(s) to match:
nl_NL: Te overeenstemmen tag(s):

en: Tag(s) to rename:
nl_NL: Te hernoemen tag(s):

en: Tags (comma separated list)
nl_NL: Tags (komma gescheiden lijst)

en: Tags / Categories
nl_NL: Tags / Categorieën

en: Tags changed
nl_NL: Tags aangepast

en: Tags number and slugs number isn't the same!
nl_NL: Tagnummer en slugnummer komen niet overeen!

en: Template
nl_NL: Sjabloon

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text for Media RSS link
nl_NL: Media RSS tekst

en: Text:
nl_NL: Tekst:

en: Texts / Buttons Color
nl_NL: Tekst / Knoppen Kleur

en: Texts / buttons
nl_NL: Tekst / knoppen

en: Thanks to all donators...
nl_NL: Alle donateurs bedankt...

en: The accessing of URL files is disabled at your server (allow_url_fopen)
nl_NL: Toegang tot URL bestanden is niet ingeschakeld op uw server (allow_url_fopen)

en: The album ID=%s does not exist.
nl_NL: Het album ID=%s bestaat niet.

en: The album will not link to a gallery subpage. The gallery is shown on the same page.
nl_NL: Het album zal niet naar een galerij subpagina linken. De galerij wordt op dezelfde pagina getoond.

en: The default setting should be %s
nl_NL: De standaardinstelling zou %s moeten zijn

en: The destination gallery does not exist
nl_NL: De doelgalerij bestaat niet

en: The display type that the tagcloud will point its results to
nl_NL: Het weergave type dat gebruikt wordt voor tagcloud resultaten

en: The gallery ID=%s does not exist.
nl_NL: Gallery ID=%s bestaat niet.

en: The gallery will open the ImageBrowser instead the effect.
nl_NL: De galerij zal de AfbeeldingVerkenner openen in plaats van het effect.

en: The path to JW Image Rotator is not defined, the slideshow will not work.
nl_NL: Het pad naar JW Image Rotator is niet opgegeven, de diavoorstelling zal niet werken.

en: The script detect that you upgrade from a older version.
nl_NL: Het script detecteert dat u upgrade van een oudere versie.

en: The server setting Safe-Mode is on !
nl_NL: De server instelling Safe-Mode staat aan !

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
nl_NL: Het upgradeproces kan even duren, dus heb geduld.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
nl_NL: Het geüploade bestand overschreidt de MAX_FILE_SIZE instructie die in het HTML formulier opgegeven was

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
nl_NL: Het geüploade bestand overschreidt de upload_max_filesize instructie in php.ini

en: The uploaded file was only partially uploaded
nl_NL: Het geüploade bestand was maar deels geüpload

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nl_NL: Er was een configuratiefout. Neem contact op met de beheerder van de server.

en: These are maximum values
nl_NL: Dit zijn de maximale waarden

en: These values are maximum values
nl_NL: Dit zijn maximale waarden

en: This does not affect existing thumbnails; overriding the thumbnail settings will create an additional set of thumbnails. To change the size of existing thumbnails please visit 'Manage Galleries' and choose 'Create new thumbnails' for all images in the gallery.
nl_NL: Dit heeft geen effect op bestaande miniaturen; overschrijven van de miniatuurinstellingen zal een extra set miniaturen aanmaken. Om de grootte van bestaande miniaturen te wijzigen ga naar 'Galerijen Bheren' en kies 'Nieuw miniaturen aanmaken' voor alle afbeeldingen in de galerij.

en: This file exceeds the maximum upload size for this site.
nl_NL: Dit bestand overschreidt de maximale grootte voor deze site.

en: This file is empty. Please try another.
nl_NL: Dit bestand is leeg. Probeer een ander alstublieft.

en: This file is not an image. Please try another.
nl_NL: Dit bestand is geen afbeelding. Probeer een ander alstublieft.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nl_NL: Dit bestandstype is niet toegestaan. Probeer een ander alstublieft.

en: This function will not work, cause you need the FreeType library
nl_NL: Deze functie zal niet werken, omdat u de FreeType bibliotheek mist

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nl_NL: Dit is groter dan de maximale grootte. Probeer een ander alstublieft.

en: This is the default path for all blogs. With the placeholder %BLOG_ID% you can organize the folder structure better.
nl_NL: Dit is het standaard pad voor alle blogs. Met de tijdelijke aanduiding %BLOG_ID% kunt u de mapstructuur beter inrichten.

en: This is the default path for all galleries
nl_NL: Dit is het standaard pad voor alle galerijen

en: This is the maximum limit of images that NextGEN will restrict itself to querying
nl_NL: Dit is het maximale aantal afbeeldingen dat NextGEN zal opvragen

en: This option will append related images to every post
nl_NL: Deze optie voegt aan ieder bericht gerelateerde afbeeldingen toe.

en: This plugin is primarily developed, maintained, supported and documented by <a href="%s" target="_blank">Photocrati Media</a> with a lot of love & effort. Any kind of contribution would be highly appreciated. Thanks!
nl_NL: Deze plugin werd met veel liefde & energie ontwikkeld, onderhouden, ondersteund en gedocumenteerd door <a href="%s" target="_blank">Photocrati Media</a>. Iedere bijdrage is welkom. Dank u!

en: This widget requires JavaScript.
nl_NL: Deze widget benodigd Javascript.

en: Thumbnail
nl_NL: Miniatuur

en: Thumbnail Options
nl_NL: Miniatuur Opties

en: Thumbnail crop
nl_NL: Miniatuur bijsnijden

en: Thumbnail dimensions
nl_NL: Miniatuur afmetingen

en: Thumbnail link text
nl_NL: Miniatuur link tekst

en: Thumbnail quality
nl_NL: Miniatuur kwaliteit

en: Thumbnail settings
nl_NL: Miniatuur instellingen

en: Thumbnail updated
nl_NL: Miniatuur bijgewerkt

en: Thumbnail watermark
nl_NL: Miniatuur watermerk

en: Thumbnails
nl_NL: Miniaturen

en: Time Created
nl_NL: Tijd Aangemaakt

en: Tip : Copy your stylesheet (nggallery.css) to your theme folder, so it will be not lost during a upgrade
nl_NL: Tip : Kopieer uw stylesheet (nggallery.css) naar uw thema map, zodat deze tijdens een upgrade niet verloren gaat

en: Tip No. 2: Use the color picker below to help you find the right color scheme for your gallery!
nl_NL: Tip Nr. 2: Gebruik de kleurenpicker hieronder om u te helpen bij het vinden van het juiste kleurenschema voor uw galerij!

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Tooltip text for Media RSS link
nl_NL: Tooltip tekst voor Media RSS link

en: Transition / Fade effect
nl_NL: Transitie / Vervagen effect

en: Try XHTML validation
nl_NL: XHTML validatie proberen

en: Try XHTML validation (with CDATA)
nl_NL: XHTML validatie proberen (met CDATA)

en: Try to apply to all images
nl_NL: Probeer op alle afbeeldingen toe te passen

en: Try to apply to all images that link to image files
nl_NL: Probeer op alle afbeeldingen die naar afbeeldingsbestanden linken toe te passen

en: URL to file
nl_NL: URL naar bestand

en: Unable to create directory
nl_NL: Kan map niet aanmaken

en: Unable to create directory %s.
nl_NL: Kan map %s niet aanmaken.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl_NL: Kon map %s niet aanmaken. Is de bovenliggende map schrijfbaar voor de server?

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
nl_NL: Kan niet naar map %s schrijven. Is deze map schrijfbaar voor de server?

en: Unexpected Error
nl_NL: Onverwachte Fout

en: Unknown upload error
nl_NL: Onbekende upload fout

en: Unsorted
nl_NL: Ongesorteerd

en: Untitled
nl_NL: Geen titel

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update File
nl_NL: Bestand Bijwerken

en: Update Sort Order
nl_NL: Sorteervolgorde Bijwerken

en: Update Successfully
nl_NL: Update Succesvol

en: Update successful
nl_NL: Update succesvol

en: Update successfully
nl_NL: Update succesvol

en: Upgrade finished...
nl_NL: Upgrade beëindigd...

en: Upload Images
nl_NL: Afbeeldingen Uploaden

en: Upload complete
nl_NL: Upload compleet

en: Upload failed.
nl_NL: Uploaden mislukt.

en: Upload stopped.
nl_NL: Uploaden gestopt.

en: Uploaded file was no or a faulty zip file ! The server recognized :
nl_NL: Geüploade bestand was geen of defect zip file ! De server herkende :

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
nl_NL: TinyMCE Knop / Upload tab gebruiken

en: Use a legacy template when rendering (not recommended).
nl_NL: Gebruik een oud sjabloon tijdens rendering (niet aanbevolen).

en: Use as featured image
nl_NL: Gebruik als uitgelichte afbeelding

en: Use image as watermark
nl_NL: Gebruik afbeelding als watermerk

en: Use imagebrowser effect
nl_NL: Afbeeldingverkenner effect gebruiken

en: Use slow zooming effect
nl_NL: Langzaam zoomeffect gebruiken

en: Use text as watermark
nl_NL: Gebruik tekst als watermerk

en: Use the watermark image in the Flash object. Note: this does not watermark the image itself, and cannot be applied with text watermarks
nl_NL: Gebruik de watermerkafbeelding in het Flash object. Merk op: dit watermerkt niet de afbeelding zelf en kan niet toegpast worden met tekstwatermerken

en: Use watermark logo
nl_NL: Watermerk logo gebruiken

en: Using Text
nl_NL: Tekst Gebruiken

en: Using an Image
nl_NL: Afbeelding Gebruiken

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Version
nl_NL: Versie

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View all
nl_NL: Alles bekijken

en: Visit the plugin homepage
nl_NL: Bezoek de plugin homepage

en: Watermark
nl_NL: Watermerk

en: Watermarks
nl_NL: Watermerken

en: Welcome to NextGEN Gallery !
nl_NL: Welkom bij NextGEN Gallery !

en: What effect would you like to use?
nl_NL: Welk effect wilt u gebruiken?

en: What must the lightbox be applied to?
nl_NL: Waar moet de lightbox op toegepast worden?

en: What should images be resized to?
nl_NL: Naar welke afmetingen moeten afbeeldingen verkleind worden?

en: What stylesheet would you like to use?
nl_NL: Welke stylesheet wilt u gebruiken?

en: What would you like to display?
nl_NL: Wat wilt u tonen?

en: What's the default sorting method?
nl_NL: Wat is de standaard sorteermethode?

en: When active each image in the gallery will link to an imagebrowser display and lightbox effects will not be applied.
nl_NL: Wanneer actief zal elke afbeelding in de galerij linken naar een afbeeldingverkenner scherm en zullen lightbox effecten niet toegepast worden.

en: When enabled, adds a MediaRSS link to your header. Third-party web services can use this to publish your galleries
nl_NL: Wanneer ingeschakeld wordt een MediaRSS aan uw header toegevoegd. Externe web services kunnen dit gebruiken om uw galerijen te publiceren

en: When enabled, image files will be removed after a Gallery has been deleted
nl_NL: Wanneer geactiveerd zullen afbeeldingsbestanden worden verwijderd nadat een Galerij verwijderd is

en: When enabled, related images will be appended to each post by matching the posts tags/categories to image tags
nl_NL: Wanneer geactiveerd zullen gerelateerde afbeeldingen toegevoegd worden aan ieder bericht door de berichten tags/categorie&euml;n en afbeeldingstags overeenkomen

en: When generating thumbnails, what image dimensions do you desire?
nl_NL: Welke afmetingen moeten de miniaturen krijgen als ze gegenereerd worden?

en: When generating thumbnails, what image quality do you desire?
nl_NL: Welke kwaliteit moeten de miniaturen krijgen als ze gegenreerd worden?

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
nl_NL: Als safe_mode aan staat dan controleert PHP of de eigenaar (%s) van het huidige script met de eigenaar (%s) van het bestand waarop een bestandsfunctie uitgevoerd moet worden of zijn map overeenkomt

en: When you activate this option, some javascript is added to your site footer. Make sure that wp_footer is called in your theme.
nl_NL: Als u deze optie activeert zullen wordt javascript toegevoegd aan uw site voettekst. Verzeker u dat wp_footer wordt aangeroepen in uw thema.

en: When you activate this option, you need to update your permalink structure one time.
nl_NL: Als u deze optie activeert moet u eenmaal uw permalink structuur bijwerken

en: Where galleries and their images are stored
nl_NL: Waar galerijen en hun afbeeldingen worden opgeslagen

en: Where would you like galleries stored?
nl_NL: Waar wilt u galerijen opslaan?

en: Widget that displays Media RSS links for NextGEN Gallery.
nl_NL: Widget dat Media RSS links voor NextGEN Gallery toont.

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width x Height
nl_NL: Breedte x Hoogte

en: Width x height (in pixel)
nl_NL: Breedte x hoogte (in pixel)

en: Width x height (in pixel). NextGEN Gallery will keep ratio size
nl_NL: Breedte x hoogte (in pixel). NextGen Gallery behoudt de verhouding

en: Width:
nl_NL: Breedte:

en: With the placeholder
nl_NL: Met de tijdelijke aanduiding

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are about to start the bulk edit for %s galleries 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
nl_NL: U staat op het punt te starten met bulkbewerking voor %s galerijen 
     
     'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om door te gaan.

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
nl_NL: U staat op het punt te starten met bulkbewerking voor %s afbeeldingen 
     
     'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om door te gaan.

en: You browser doesn't have Flash, Silverlight, HTML5, or HTML4 support.
nl_NL: Uw browser ondersteunt Flash, Silverlight, HTML5 of HTML4 niet.

en: You can change the logo at the watermark settings
nl_NL: U kunt het logo en de watermerk instellingen aanpassen

en: You can specify multiple tags to delete by separating them with commas
nl_NL: U kunt meerdere te verwijderen tags opgeven door ze met komma's te scheiden

en: You can specify multiple tags to rename by separating them with commas.
nl_NL: U kunt meerdere te hernoemen tags opgeven door ze met komma's te scheiden.

en: You can upload more fonts in the folder <strong>nggallery/fonts</strong>
nl_NL: U kunt meer lettertypen in de map <strong>nggallery/fonts</strong> uploaden

en: You could edit this file if it were writable
nl_NL: U zou dit bestand kunnen bewerken als het schrijfbaar was

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this blog.
nl_NL: U heeft onvoldoende rechten om templates voor deze blog te bewerken.

en: You do not have the correct permission
nl_NL: U heeft niet de juiste permissie

en: You have attempted to queue too many files.
nl_NL: U heeft te veel bestanden in de wachtrij proberen te plaatsen.

en: You may only upload 1 file.
nl_NL: U mag maar 1 bestand uploaden.

en: Your database tables for NextGEN Gallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
nl_NL: Uw database tabellen voor NextGEN Gallery zijn verouderd en moeten worden geüpgrade voordat u door kunt gaan.

en: Your theme contain a NextGEN Gallery stylesheet (nggallery.css), this file will be used
nl_NL: Uw thema bevat een NextGEN Gallery stylesheet (nggallery.css), dit bestand zal gebruikt worden

en: Zip-File successfully unpacked
nl_NL: Zipbestand succesvol uitgepakt

en: [Gallery not found]
nl_NL: [Galerij niet gevonden]

en: [Maximize]
nl_NL: [Maximaliseren]

en: [Minimize]
nl_NL: [Minimaliseren]

en: [Show PicLens]
nl_NL: [PicLens Tonen]

en: [Show all]
nl_NL: [Alles tonen]

en: [Show slideshow]
nl_NL: [Diavoorstelling tonen]

en: [Show thumbnails]
nl_NL: [Miniaturen Tonen]

en: [View with PicLens]
nl_NL: [Met PicLens Tonen]

en: and the thumbnails directory
nl_NL: en de miniaturen map

en: blocks
nl_NL: blokken

en: bubbles
nl_NL: bubbels

en: circles
nl_NL: cirkels

en: cover
nl_NL: omslag

en: created
nl_NL: aangemaakt

en: deleted successfully
nl_NL: sucessvol verwijderd

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
nl_NL: bestaat niet. Maak eerst de hoofd galerijmap aan alstublieft.

en: fade
nl_NL: vervagen

en: false
nl_NL: onwaar

en: fit
nl_NL: passen

en: fluids
nl_NL: vloeiend

en: is no valid image file!
nl_NL: is geen geldig afbeeldingsbestand!

en: is not writeable !
nl_NL: is niet schrijfbaar !

en: lines
nl_NL: lijnen

en: link text
nl_NL: link tekst

en: moved to the trash.
nl_NL: naar prullenbak verplaatst

en: none
nl_NL: geen

en: of
nl_NL: van

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl_NL: %1$s van %2$s

en: random
nl_NL: willekeurig

en: recently added
nl_NL: recent toegevoegd

en: scrollDown
nl_NL: Omlaag scrollen

en: scrollUp
nl_NL: Omhoog scrollen

en: toss
nl_NL: werpen

en: true
nl_NL: waar

en: wipe
nl_NL: wissen

en: with permission 777 manually !
nl_NL: met permissie 777 handmatig !

en: you can activate a navigation through the images (depend on the effect). Change the code line only , when you use a different thumbnail effect or you know what you do.
nl_NL: u kunt een navigatie door de afbeeldingen activeren (afhankelijk van het effect). Pas de code regel alleen aan als u een afwijkend miniatuur effect gebruikt of weet wat u doet.
