NextGEN Gallery - en to cs_CZ translation catalogue (841 entries)

en:  Image(s) successfully added
cs_CZ: Obrázek(y) úspěšně přidán(y)

en:  is not writeable
cs_CZ: není zapisovatelný

en: # of columns
cs_CZ: počet sloupců

en: # of images
cs_CZ: počet obrázků

en: # of seconds
cs_CZ: počet sekund

en: %1s tag(s) deleted.
cs_CZ: %1s štítek(y) smazán(y).

en: %s images were uploaded successfully
cs_CZ: Úspěšně nahráno %s obrázků

en: %s slug(s) edited.
cs_CZ: %s slug(ů) upraven(o).

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload due to an error
cs_CZ: &#8220;%s&#8221; nahrávání selhalo důsledkem chyby

en: (Error : Couldn't not find image)
cs_CZ: (Chyba: Nelze najít obrázek)

en: (Error : Couldn't not update data base)
cs_CZ: (Chyba: Nelze aktualizovat databázi)

en: (Error : Couldn't not update meta data)
cs_CZ: (Chyba: Nelze aktualizovat meta data)

en: (From the theme folder)
cs_CZ: (Ze složky s tématem)

en: (Hide Advanced Settings)
cs_CZ: (Schovat pokročilé nastavení)

en: (Hide Customization Options)
cs_CZ: (Schovat nastavení přizpůsobení)

en: (Hide Customization Settings)
cs_CZ: (Schovat nastavení přizpůsobení)

en: (Show Advanced Settings)
cs_CZ: (Ukázat pokročilé nastavení)

en: (Show Customization Options)
cs_CZ: (Ukázat nastavení přizpůsobení)

en: (Show Customization Settings)
cs_CZ: (Ukázat nastavení přizpůsobení)

en: (hex w/o #)
cs_CZ: (hexadecimálně bez #)

en: (optional)
cs_CZ: (volitelné)

en: 0 images were uploaded
cs_CZ: Nebyl nahrán žádný obrázek

en: 0 will disable pagination, all images on one page
cs_CZ: 0 zakáže stránkování, všechny obrázky budou na jedné stránce

en: 0 will display all images at once
cs_CZ: 0 zobrazí všechny obrázky najednou

en: 0 will display as much as possible based on the width of your theme. Setting normally only required for captions below the images
cs_CZ: 0 zobrazí tolik sloupců, kolik se vejde do šířky tématu. Nastavení obvykle vyžadují pouze popisky pod obrázky

en: 0 will show all images
cs_CZ: 0 zobrazí všechny obrázky

en: 1 image was uploaded successfully
cs_CZ: Úspěšně nahrán jeden obrázek

en: 1 item | %s items
cs_CZ[0]: 1 položka
cs_CZ[1]: %s položky
cs_CZ[2]: %s položek

en: 90&deg; anticlockwise
cs_CZ: 90&deg; proti směru ručiček

en: 90&deg; clockwise
cs_CZ: 90&deg; po směru ručiček

en: <a href="%1$s" title="Manage Uploads" class="musublink">%2$sMB (%3$s%%)</a>
cs_CZ: <a href="%1$s" title="Správa nahrávání" class="musublink">%2$sMB (%3$s%%)</a>

en: <a href="%1$s" title="Manage Uploads" class="musublink">%2$sMB</a>
cs_CZ: <a href="%1$s" title="Správa nahrávání" class="musublink">%2$sMB</a>

en: <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10" target="_blank">Support Forums</a>
cs_CZ: <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10" target="_blank">Fórum podpory</a>

en: <a href="http://www.nextgen-gallery.com" target="_blank">Introduction</a>
cs_CZ: <a href="http://www.nextgen-gallery.com" target="_blank">Úvod</a>

en: <a href="http://www.nextgen-gallery.com/languages" target="_blank">Languages</a>
cs_CZ: <a href="http://www.nextgen-gallery.com/languages" target="_blank">Jazyky</a>

en: <strong>EXTENDING NEXTGEN?</strong> There are many third party plugins that add displays and functionality for NextGEN Gallery. See our <a href='http://www.nextgen-gallery.com/nextgen-gallery-extension-plugins/'>Complete List of NextGEN Extension  Plugins</a>.
cs_CZ: <strong>ROZŠIŘUJETE NEXTGEN?</strong> Existuje hned několik pluginů třetích stran, které přidávají funkčnost pro NextGEN Gallery. Podivejte se na náš <a href='http://www.nextgen-gallery.com/nextgen-gallery-extension-plugins/'>kompletní seznam NextGEN rozšiřujících pluginů</a>.

en: <strong>NEED  HELP?</strong> If you need help or assistance please visit the <a href='http://wordpress.org/support/plugin/nextgen-gallery'>NextGEN Gallery forums on WordPress.org</a>. Please note that we actively monitor and  participate in the forums, but given that NextGEN Gallery is a free  product, we don't guarantee replies to support queries.
cs_CZ: <strong>POTŘEBUJETE POMOC?</strong> Pokud potřebujete pomoc, nebo asistenci, navšitvte <a href='http://wordpress.org/support/plugin/nextgen-gallery'>NextGEN Gallery fórum na WordPress.org</a>. Vězte, že fórum aktivně prohlížíme a přispíváme na něj, ale vzhledem k tomu, že je NextGEN Gallery zdarma, nezaručujeme reakci na podporu.

en: <strong>This translation is not yet updated for Version 1.9.0</strong>. If you would like to help with translation, download the current po from the plugin folder and read <a href="http://www.nextgen-gallery.com/languages/">here</a> how you can translate the plugin.
cs_CZ: <strong>Tento překlad ještě není aktualizován pro verzi 1.9.0</strong>. Pokud chcete pomoct s překladem, stáhněte si aktuální soubor ze složky s pluginem a <a href="http://www.nextgen-gallery.com/languages/">zde</a> si přečtěte, jak lze plugin přeložit.

en: <strong>Translation by : </strong><a target="_blank" href="http://www.nextgen-gallery.com/languages/">See here</a>
cs_CZ: <strong>Překlad: </strong><a target="_blank" href="http://www.nextgen-gallery.com/languages/">Podívejte se sem</a>

en: A RSS feed will be added to you blog header. Useful for CoolIris/PicLens
cs_CZ: RSS zdroj bude přidán do hlavičky vašeho blogu. Užitečné pro CoolIris/PicLens

en: A failure occurred
cs_CZ: Nastalo selhání

en: About
cs_CZ: O

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Activate Media RSS feed
cs_CZ: Aktivovat Media RSS zdroj

en: Activate PicLens/CoolIris support
cs_CZ: Aktivovat podporu PicLens/CoolIris

en: Activate and use style sheet:
cs_CZ: Aktivovat a použít style sheet:

en: Activate permalinks
cs_CZ: Aktivovat trvalé odkazy

en: Activate related images
cs_CZ: Aktivovat související obrázky

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add Gallery / Images
cs_CZ: Přidat galerii/obrázek

en: Add Hidden Images
cs_CZ: Přidat skryté obrázky

en: Add MediaRSS link?
cs_CZ: Přidat MediaRSS odkaz?

en: Add gallery / Upload images
cs_CZ: Přidat galerii/nahrát obrázky

en: Add hidden images
cs_CZ: Přidat skryté obrázky

en: Add new album
cs_CZ: Přidat nové album

en: Add new gallery
cs_CZ: Přidat novou galerii

en: Add new tags
cs_CZ: Přidat nové štítky

en: Add page
cs_CZ: Přidat stránku

en: Add recent or random images from the galleries
cs_CZ: Přidat nedávné, nebo náhodné obrázky z galerií

en: Add tags
cs_CZ: Přidat štítky

en: Adjust Thumbnail Quality?
cs_CZ: Upravit kvalitu náhledů?

en: After images are uploaded, they will be resized to the above dimensions and quality
cs_CZ: Po nahrání budou obrázky změněny na výše nastavenou velikost a kvalitu

en: After you create and select a album, you can drag and drop a gallery or another album into your new album below
cs_CZ: Po vytvoření a vybrání alba, můžete přetáhnout galerii nebo jiné album pod své nové album

en: Album | Albums
cs_CZ[0]: Album
cs_CZ[1]: Alba
cs_CZ[2]: Alb

en: Album ID
cs_CZ: ID alba

en: Album deleted
cs_CZ: Album smazáno

en: Album description:
cs_CZ: Popis alba:

en: Album name:
cs_CZ: Název alba:

en: Album overview
cs_CZ: Přehled alba

en: Albums
cs_CZ: Alba

en: Albums will link this gallery to the selected page
cs_CZ: Album přiřadí tuto galerii vybrané stránce

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: All galleries
cs_CZ: Všechny galerie

en: All images
cs_CZ: Všechny obrázky

en: All stylesheets must contain a <a href='#' onclick='%s'>file header</a>
cs_CZ: Všechny stylesheety musí mít <a href='#' onclick='%s'>hlavičku souboru</a>

en: Allow users to change the roles for other blog authors.
cs_CZ: Povolit uživatelům měnit role ostatním autorům blogu.

en: Allow users to choose a style for the gallery.
cs_CZ: Povolit uživatelům výběr stylu galerie.

en: Allow users to import images folders from the server.
cs_CZ: Povolit uživatelům vložit složku obrázků ze serveru.

en: Allow users to upload zip folders.
cs_CZ: Povolit uživatelům nahrávat zazipované složky.

en: Allowed characters for file and folder names are
cs_CZ: Znaky povolené pro názvy souborů a složek jsou

en: Alphabetical
cs_CZ: Abecedně

en: Alt & Title Text / Description
cs_CZ: Alt. text a titulek/Popis

en: Alt &amp; Title Text
cs_CZ: Alt. text a titulek

en: Alt / Title text
cs_CZ: Alt. text/titulek

en: Alt/Title Text
cs_CZ: Alt/Název

en: Alt/Title text
cs_CZ: Alt. text/titulek

en: An absolute or relative (to the site document root) file system path
cs_CZ: Absolutní, nebo relativní (ke kořenu dokumentů webu) systémová cesta souboru

en: An absolute or relative (to the site document root) file system path or an HTTP url
cs_CZ: Absolutní, nebo relativní (ke kořenu dokumentů webu) systémová cesta souboru, nebo HTTP URL

en: An empty or 0 setting will make the gallery full width
cs_CZ: Nic, nebo 0 nastaví šířku galerie na maximum

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
cs_CZ: Při nahrávání nastala chyba. Zkuste to prosím později.

en: An unexpected error occured.
cs_CZ: Nastala neočekávaná chyba.

en: An unexpected error occured. This is most likely due to a server misconfiguration. Check your PHP error log or ask your hosting provider for assistance.
cs_CZ: Nastala neočekávaná chyba. Byla pravděpodobně způsobena špatným nastavením serveru. Zkontrolujte log s PHP chybami, nebo požádejte poskytovatele hostingu o pomoc.

en: Aperture
cs_CZ: Clona

en: Apply
cs_CZ: Potvrdit

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: At a Glance
cs_CZ: Na první pohled

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Author Position
cs_CZ: Pozice autora

en: Automatically resize
cs_CZ: Automaticky změnit velikost

en: Automatically resize images after upload
cs_CZ: Po nahrání automaticky změnit obrázkům velikost

en: Automatically resize images on upload.
cs_CZ: Automaticky změnit velikost obrázků při nahrávání.

en: Average
cs_CZ: Průměr

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Back to gallery
cs_CZ: Zpět do galerie

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background music (URL)
cs_CZ: Hudba na pozadí (URL)

en: Background music (url)
cs_CZ: Hudba na pozadí (url)

en: Backup file does not exist
cs_CZ: Soubor zálohy neexistuje

en: Backup original images
cs_CZ: Zálohovat originální obrázky

en: Backup the original images?
cs_CZ: Zálohovat originální obrázky?

en: Browse images without reload the page. Note : Works only in combination with Shutter effect
cs_CZ: Procházení obrázků bez znovu načítání stránky. Poznámka: Funguje pouze v kombinaci s roletovým efektem

en: Browse images without reloading the page.
cs_CZ: Procházet obrázky bez znovu načítání stránky.

en: Browsing <strong>%s</strong>
cs_CZ: Prohlížení <strong>%s</strong>

en: Bulk actions
cs_CZ: Hromadné úpravy

en: CSS file successfully updated
cs_CZ: CSS soubor úspěšně nahrán

en: Cache cleared
cs_CZ: Cache vyčištěna

en: Camera
cs_CZ: Fotoaparát

en: Camera / Type
cs_CZ: Fotoaparát/typ

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Caption
cs_CZ: Poznámka

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Caution: If you keep images in the original folder and later delete the gallery, the images in that folder might be deleted depending on your settings.
cs_CZ: Varování: Pokud necháte obrázky v původní složce a později smažete galerii, mohou být v závislosti na vašem nastavení smazány obrázky i z dané složky.

en: Center
cs_CZ: Na střed

en: Certain themes may allow images to flow over their container if this setting is too large
cs_CZ: Pokud je toto nastavení příliš velké, dovolují některá témata obrázkům přetéct svůj kontejner

en: Change options
cs_CZ: Změna možností

en: Change style
cs_CZ: Změna stylu

en: Changes you make to the contents will be saved to
cs_CZ: Změny, které jste provedli na obsahu budou uloženy do

en: Cheatin&#8217; uh?
cs_CZ: Podvádíte, co?

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
cs_CZ: Pokud nevíte, jak nastavit oprávnění, klikněte na odkaz:

en: Choose the default style for the galleries.
cs_CZ: Zvolit výchozí styl pro galerie.

en: City
cs_CZ: Město

en: Clear
cs_CZ: Smazat

en: Clear cache folder
cs_CZ: Smazat složku cache

en: Clear image cache
cs_CZ: Smazat cache obrázků

en: Click here for more settings
cs_CZ: Pro více nastavení klikněte zde

en: Click to Close
cs_CZ: Kliknutím zavřít

en: Code
cs_CZ: Kód

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Completely clear the NextGEN cache of all image modifications?
    
    Choose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.
cs_CZ: Kompletně smazat všechny úpravy obrázků z NextGEN cache?
    
    Vyberte [Zrušit] pro zastavení, [OK] pro provedení.

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Contribute
cs_CZ: Přispět

en: Contribute development
cs_CZ: Podpořit vývoj

en: Copied %1$s picture(s) to gallery %2$s .
cs_CZ: Obrázků zkopírováno do galerie %2$s: %1$s.

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
cs_CZ: Obrázků zkopírováno do galerie %2$s: %1$s.

en: Copied image %1$s to %2$s
cs_CZ: Obrázek %1$s zkopírován do %2$s

en: Copy image to...
cs_CZ: Kopírovat obrázek do...

en: Copy to...
cs_CZ: Kopírovat do...

en: Copyright Notice
cs_CZ: Oznámení o autorských právech

en: Could create image with %s x %s pixel
cs_CZ: Může vytvořit obrázek o %s x %s pixelů

en: Could not calculate resized image dimensions
cs_CZ: Nelze vypočítat rozměry změněného obrázku

en: Could not find image
cs_CZ: Nelze nalézt obrázek

en: Could not get a valid foldername
cs_CZ: Nemohu získat správný název složky

en: Could not restore original image
cs_CZ: Nelze obnovit původní obrázek

en: Couldn't restore original image
cs_CZ: Nelze obnovit původní obrázek

en: Country
cs_CZ: Země

en: Country code
cs_CZ: Kód země

en: Create a new , empty gallery below the folder
cs_CZ: Vytvořit novou, prázdnou galerii ve složce

en: Create a new gallery
cs_CZ: Vytvořit novou galerii

en: Create new URL friendly image slugs
cs_CZ: Vytvořit nové URL přátelské obrázkové slugy

en: Create new page:
cs_CZ: Vytvořit novou stránku:

en: Create new thumbnails
cs_CZ: Vytvořit nové náhledy

en: Creates a backup for inserted images
cs_CZ: Vytvořit zálohu pro vložené obrázky

en: Credit
cs_CZ: Zdroj

en: Crop thumbnail
cs_CZ: Oříznout náhled

en: Crunching&hellip;
cs_CZ: Probíhá zpracování&hellip;

en: Current Color
cs_CZ: Aktuální barva

en: Current page
cs_CZ: Současná stránka

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom order
cs_CZ: Vlastní pořadí

en: Customize the display settings
cs_CZ: Upravit nastavení zobrazení

en: Customize thumbnail
cs_CZ: Přizpůsobit náhled

en: Date / Time
cs_CZ: Datum/Čas

en: Date Created
cs_CZ: Datum vytvoření

en: Date/Time
cs_CZ: Datum/čas

en: Deactivate gallery page link
cs_CZ: Deaktivovat odkaz na stránku galerie

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default size (W x H)
cs_CZ: Výchozí rozměr (Š x V)

en: Default style
cs_CZ: Výchozí styl

en: Default thumbnail dimensions:
cs_CZ: Výchozí rozměry náhledu:

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete Image Files?
cs_CZ: Smazat soubor obrázku?

en: Delete Tag
cs_CZ: Smazat štítek

en: Delete files, when removing a gallery in the database
cs_CZ: Při smazání galerie z databáze smazat i soubory

en: Delete image
cs_CZ: Smazat obrázek

en: Delete image files
cs_CZ: Smazat soubory obrázků

en: Delete images
cs_CZ: Smazat obrázky

en: Delete tags
cs_CZ: Smazat štítky

en: Descending
cs_CZ: Sestupně

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description:
cs_CZ: Popis:

en: Directory
cs_CZ: Složka

en: Directory does not exist.
cs_CZ: Složka neexistuje.

en: Dismiss
cs_CZ: Zrušit

en: Display Galleries
cs_CZ: Zobrazit galerie

en: Display galleries as
cs_CZ: Zobrazit galerie jako

en: Display reflection
cs_CZ: Zobrazit odraz

en: Display type
cs_CZ: Typ zobrazení

en: Display watermark
cs_CZ: Zobrazit vodoznak

en: Displayed gallery does not exist
cs_CZ: Zobrazení galerie neexistuje

en: Do you like this Plugin?
cs_CZ: Líbí se vám tento plugin?

en: Done! Successfully imported %s images
cs_CZ: Hotovo! Úspěšně vloženo %s obrázků

en: Done.
cs_CZ: Hotovo.

en: Download latest version
cs_CZ: Stáhnout poslední verzi

en: Draft
cs_CZ: Koncept

en: Drag image and ZIP files here or click <strong>Add Files</strong>
cs_CZ: Přetáhněte obrázky a ZIP soubory sem, nebo klikněte na <strong>Přidat soubory</strong>

en: Duration time
cs_CZ: Doba trvání

en: EXIF Data
cs_CZ: EXIF data

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Album
cs_CZ: Upravit album

en: Edit Status
cs_CZ: Upravit status

en: Edit Tag Slug
cs_CZ: Upravit štítek slug

en: Edit album
cs_CZ: Upravit album

en: Edit gallery
cs_CZ: Upravit galerii

en: Edit thumb
cs_CZ: Upravit náhled

en: Editing <strong>%s</strong>
cs_CZ: Úprava <strong>%s</strong>

en: Effects
cs_CZ: Efekty

en: Enable AJAX pagination
cs_CZ: Povolit AJAX stránkování

en: Enable IE8 Web Slices
cs_CZ: Povolit IE8 Web Slices

en: Enable flash slideshow
cs_CZ: Povolit flash prezentaci

en: Enable import function
cs_CZ: Povolit vkládací funkci

en: Enable roles/capabilities
cs_CZ: Povolit role/možnosti

en: Enable style selection
cs_CZ: Povolit výběr stylu

en: Enable upload quota check
cs_CZ: Povolit kontrolu omezení nahrávání

en: Enable zip upload option
cs_CZ: Povolit možnosti nahrávání ZIP souborů

en: Enter the name of the tag to delete.  This tag will be removed from all posts.
cs_CZ: Vložte název štítku ke smazaní. Tento štítek bude odstraněn ze všech příspěvků.

en: Enter the post title
cs_CZ: Vložte název příspěvku

en: Enter the tag name to edit and its new slug. This will be used in tagcloud links. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug" target="_blank">Slug definition</a>
cs_CZ: Vložte jméno štítku, který chcete upravit a jeho nový slug. Toto bude použito v mraku štítků. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug" target="_blank">Slug definice</a>

en: Enter the tag to rename and its new value.  You can use this feature to merge tags too. Click "Rename" and all posts which use this tag will be updated.
cs_CZ: Vložte štítek, který chcete přejmenovat a novou hodnotu. Tuto funkci můžete použít i pro sjednocení štítků. Klikněte na "Přejmenovat" a všechny příspěvky, které používají tento štítek, budou aktualizovány.

en: Enter the tags
cs_CZ: Vložit štítky

en: Error rotating thumbnail
cs_CZ: Chyba při otáčení náhledu

en: Error updating thumbnail
cs_CZ: Chyba při aktualizaci náhledu

en: Error while applying watermark to image.
cs_CZ: Chyba při aplikaci vodoznaku na obrázek.

en: Error while creating thumbnail.
cs_CZ: Chyba při vytváření náhledu.

en: Error while resizing image.
cs_CZ: Chyba při změně velikosti obrázku.

en: Error while rotating image.
cs_CZ: Chyba při otáčení obrázku.

en: Error, the file could not be moved to :
cs_CZ: Chyba, soubor nemohl být přemístěn do:

en: Error, the file permissions could not be set
cs_CZ: Chyba, práva souboru nemohla být nastavena

en: Error. Not enough tags provided to rename or merge.
cs_CZ: Chyba. Málo štítků pro přejmenování nebo spojení.

en: Every %d seconds
cs_CZ: Každých %d sekund

en: Exclude ?
cs_CZ: Vyjmout?

en: Existing Tags
cs_CZ: Existující štítky

en: FAQ
cs_CZ: Otázky a odpovědi

en: Failed to copy database row for picture %s
cs_CZ: Nepovedlo se zkopírovat řádek databáze pro obrázek %s

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
cs_CZ: Nepodařilo se zkopírovat obrázek %1$s do %2$s

en: Failed to extract images from ZIP
cs_CZ: Nepovedlo se rozbalit obrázky ze ZIP souboru

en: Failed to get image path for %s
cs_CZ: Nepodařilo se získat cestu k obrázku %s

en: Failed to move image %1$s to %2$s
cs_CZ: Chyba při přenosu obrázku %1$s do %2$s

en: Failed to write file to disk
cs_CZ: Soubor na disk nelze zapsat

en: Failure in database, no gallery path set !
cs_CZ: Chyba databáze, nenastavena cesta ke galerii!

en: Feature request
cs_CZ: Přání budoucí funkčnosti

en: File Content:
cs_CZ: Obsah souboru:

en: File canceled.
cs_CZ: Soubor zrušen.

en: File do not exists
cs_CZ: Soubor neexistuje

en: File name
cs_CZ: Název souboru

en: File upload stopped by extension
cs_CZ: Nahrávání souboru bylo zastavenou rozšířením

en: Filename
cs_CZ: Název souboru

en: Fired
cs_CZ: Použit

en: First Image
cs_CZ: První obrázek

en: Flash
cs_CZ: Blesk

en: Flip horizontally
cs_CZ: Překlopit horizontálně

en: Flip vertically
cs_CZ: Překlopit vertikálně

en: Float
cs_CZ: Plovoucí

en: Focal Length
cs_CZ: Ohnisková vzdálenost

en: Focal length
cs_CZ: Uhnisková vzdálenost

en: Font Color:
cs_CZ: Barva písma:

en: Font Family:
cs_CZ: Rodina písma:

en: Font Size:
cs_CZ: Velikost písma:

en: For a more flexible user management you can use the
cs_CZ: Pro větší flexibilitu správy uživatelů můžete použít

en: Format
cs_CZ: Formát

en: Full size
cs_CZ: Plná velikost

en: GD Library
cs_CZ: GD knihovna

en: Galleries per page
cs_CZ: Galerií na stránku

en: Gallery | Galleries
cs_CZ[0]: Galerie
cs_CZ[1]: Galerie
cs_CZ[2]: Galerií

en: Gallery ID
cs_CZ: ID galerie

en: Gallery ID %1$s successfully created. You can show this gallery in your post or page with the shortcode %2$s.<br/>
cs_CZ: Galerie s ID %1$s úspěšně vytvořena. Galerii můžete zobrazit v příspěvku, nebo na stránce s krátkým odkazem %2$s.<br/>

en: Gallery IDs, separated by commas.
cs_CZ: ID galerií, oddělené čárkami.

en: Gallery Settings
cs_CZ: Nastavení galerie

en: Gallery deleted successfully
cs_CZ: Galerie úspěšně smazána

en: Gallery not found.
cs_CZ: Galerie nenalezena.

en: Gallery path
cs_CZ: Cesta ke galerii

en: Gallery path does not exist and could not be created
cs_CZ: Cesta ke galerii neexistuje a nemůže být vytvořena

en: Gallery path:
cs_CZ: Cesta ke galerii:

en: Gallery settings
cs_CZ: Nastavení galerie

en: Gallery slug name :
cs_CZ: Slug název galerie:

en: Gallery width
cs_CZ: Šířka galerie

en: Gallery: %s
cs_CZ: Galerie: %s

en: General Options
cs_CZ: Obecné možnosti

en: Get help
cs_CZ: Získat nápovědu

en: Get help with NextGEN Gallery
cs_CZ: Získat nápovědu k NextGEN Gallery

en: Get your language pack
cs_CZ: Získejte svůj jazykový balíček

en: Give it a good rating on WordPress.org
cs_CZ: Dejte mu dobré hodnocení na WordPress.org.

en: Go
cs_CZ: Jdi

en: Go to the first page
cs_CZ: Jdi na první stránku

en: Go to the last page
cs_CZ: Jdi na poslední stránku

en: Go to the next page
cs_CZ: Jdi na další stránku

en: Go to the previous page
cs_CZ: Jdi na předchozí stránku

en: Graphic Library
cs_CZ: Grafická knihovna

en: HTTP error.
cs_CZ: Chyba HTTP.

en: Heading for related images
cs_CZ: Nadpis pro související obrázky

en: Headline
cs_CZ: Titulek

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Height:
cs_CZ: Výška:

en: Help translating it
cs_CZ: Pomozte ho přeložit.

en: Here you can select the thumbnail effect, NextGEN Gallery will integrate the required HTML code in the images. Please note that only the Shutter and Thickbox effect will automatic added to your theme.
cs_CZ: Tady můžete zvolit efekt náhledu, NextGEN Gallery integruje požadovaný kód k obrázkům. Upozornění: pouze Rolety a Thickbox efekt jsou automaticky přidány do vašeho tématu.

en: Hide
cs_CZ: Schovat

en: How should related images be match?
cs_CZ: Jak se mají vyhledat související obrázky?

en: How will you generate a watermark?
cs_CZ: Jak chcete generovat vodoznak?

en: How would you like galleries to be displayed?
cs_CZ: Jak chcete, aby se galerie zobrazovaly?

en: IO error.
cs_CZ: Vstupní/výstupní chyba.

en: IPTC Data
cs_CZ: IPTC data

en: If pagination is used this option will show all images in the modal window (Thickbox, Lightbox etc.) This increases page load.
cs_CZ: Pokud je použito stránkování, zobrazí tato možnost všechny obrázky v modálním okně (Thickbox, Lightbox atd.), což prodlouží načtení stránky.

en: If pagination is used, this option will still show all images in the modal window (Thickbox, Lightbox etc.). Note : This increases the page load
cs_CZ: Pokud je použito stránkování, tato možnost stále zobrazí všechny obrázky v modálním okně (Thickbox, Lightbox apod.). Poznámka: Zvyšuje náročnost stránky

en: If this file were writable you could edit it.
cs_CZ: Pokud je tento soubor zapisovatelný, můžete ho upravit.

en: If you have problems, please create directory
cs_CZ: Pokud máte problémy, vytvořte prosím složku

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
cs_CZ: Pokud budete chtít později provést downgrade, proveďte prosím nejdříve plnou zálohu databáze a obrázků.

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
cs_CZ: Ignorovat poměr stran, žádné náhledy na výšku

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails?
cs_CZ: Ignorovat poměr stran, žádné portrétové náhledy?

en: Image | Images
cs_CZ[0]: Obrázek
cs_CZ[1]: Obrázky
cs_CZ[2]: Obrázků

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
cs_CZ: Obrázek %1$s (%2$s) kopírovaný jako obrázek %3$s (%4$s)

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
cs_CZ: Obrázek %1$s (%2$s) kopírovaný jako obrázek %3$s (%4$s) &raquo; Tento obrázek v cílové galerii již existuje.

en: Image Height
cs_CZ: Výška obrázku

en: Image ID
cs_CZ: ID obrázku

en: Image ID:
cs_CZ: ID obrázku:

en: Image Options
cs_CZ: Možnosti obrázku

en: Image URL:
cs_CZ: URL obrázku:

en: Image Width
cs_CZ: Šířka obrázku

en: Image crop
cs_CZ: Ořez obrázku

en: Image generation failed
cs_CZ: Nepovedlo se vygenerovat obrázek

en: Image limit
cs_CZ: Limit obrázku

en: Image quality
cs_CZ: Kvalita obrázku

en: Image rotated
cs_CZ: Obrázek otočen

en: Image settings
cs_CZ: Nastavení obrázku

en: Image watermark
cs_CZ: Vodoznak obrázku

en: ImageMagick (Experimental). Path to the library :
cs_CZ: ImageMagick (experimentální). Cesta ke knihovně:

en: Images per page
cs_CZ: Obrázků na stránku

en: Import Folder
cs_CZ: Vložit složku

en: Import metadata
cs_CZ: Importovat metadata

en: Import via cURL failed.
cs_CZ: Vložení pomocí cURL selhalo.

en: Important : Could causes problem at some browser. Please recheck your page.
cs_CZ: Důležité: V některých prohlížečích může způsobovat problémy. Stránku si raději překontrolujte.

en: Importing gallery
cs_CZ: Vkládání galerie

en: In Progress...
cs_CZ: Probíhá...

en: Insert into Post
cs_CZ: Vložit do příspěvku

en: Integrate slideshow
cs_CZ: Integrovat prezentaci

en: Integrate the flash based slideshow for all flash supported devices
cs_CZ: Aplikovat prezentaci založenou na flash pro všechna zařízení podporující flash

en: Invalid Displayed Gallery
cs_CZ: Neplatná zobrazená galerie

en: Invalid MediaRSS command
cs_CZ: Neplatný Media RSS příkaz

en: Invalid request
cs_CZ: Neplatný požadavek

en: Invalid upload. Error Code :
cs_CZ: Chybné nahrání. Kód chyby:

en: It is recommended that your images be resized to be web friendly
cs_CZ: Je doporučeno, aby měly vyše obrázky velikost přívětivou pro web

en: Items per page
cs_CZ: Obrázků na stránku

en: JavaScript Thumbnail effect
cs_CZ: JavaScript efekt náhledu

en: Keep images in original location.
cs_CZ: Zachovat obrázky v původním umístění.

en: Keywords
cs_CZ: Klíčová slova

en: L O A D I N G
cs_CZ: N A H R Á V Á N Í

en: Last modified
cs_CZ: Naposledy upraveno

en: Least used
cs_CZ: Naposledy požitý

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Lightbox Effects
cs_CZ: Lightbox efekt

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link Code line
cs_CZ: Kód odkazu

en: Link to page:
cs_CZ: Odkaz na stránku:

en: Link to the main image feed
cs_CZ: Odkaz na hlavní obrázkový feed

en: List of default sizes used for thumbnails and images
cs_CZ: Seznam výchozích velikostí pro náhledy a obrázky

en: Loading&#8230;
cs_CZ: Načítání&#8230;

en: Location
cs_CZ: Lokalita

en: MYSQL Version
cs_CZ: Verze MYSQL

en: Main NextGEN Gallery overview
cs_CZ: Hlavní přehled NextGEN Gallery

en: Main Page (no parent)
cs_CZ: Hlavní stránka (bez rodiče)

en: Make
cs_CZ: Výrobce

en: Manage Albums | Manage Albums
cs_CZ[0]: Správa alba
cs_CZ[1]: Správa alb
cs_CZ[2]: Správa alb

en: Manage Galleries | Manage Galleries
cs_CZ[0]: Správa galerie
cs_CZ[1]: Správa galerií
cs_CZ[2]: Správa galerií

en: Manage Tags
cs_CZ: Správa štítků

en: Manage gallery
cs_CZ: Správa galerie

en: Manage image tags
cs_CZ: Správa obrázkových štítků

en: Manage others gallery
cs_CZ: Správa ostatních galerií

en: Manage tags
cs_CZ: Správa štítků

en: Match with
cs_CZ: Shoda s

en: Max. number of images
cs_CZ: Maximální počet obrázků

en: Maximize the widget content
cs_CZ: Maximalizovat obsah widgetu

en: Maximum # of related images to display
cs_CZ: Maximální počet souvisejících obrázků k zobrazení

en: Maximum dimensions
cs_CZ: Maximální rozměry

en: Maximum image count
cs_CZ: Maximální počet obrázků

en: Maximum number of galleries or sub-albums to appear on a single page
cs_CZ: Maximální počet galerií, nebo pod-alb, která se mají zobrazit na stránce

en: Maximum number of images to display with recent or random sources
cs_CZ: Maximální počet obrázků, který se zobrazí pro náhodné, nebo nedávné zobrazení

en: Maximum number of tags
cs_CZ: Maximální počet štítků

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
cs_CZ: Paměť překročena. Zkuste prosím jiný, menší soubor.

en: Memory usage
cs_CZ: Využití paměti

en: Merge tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;. %3$s objects edited.
cs_CZ: Spojení štítků &laquo;%1$s&raquo; na &laquo;%2$s&raquo;. %3$s objektů upraveno.

en: Meta Data
cs_CZ: Metadata

en: Meta data
cs_CZ: Metadata

en: Minimize the widget content
cs_CZ: Minimalizovat obsah widgetu

en: Miscellaneous
cs_CZ: Různé

en: Missing a temporary folder
cs_CZ: Chybý dočasná složka

en: Missing parameters
cs_CZ: Chybějící parametry

en: More Help & Info
cs_CZ: Další pomoc a informace

en: More settings
cs_CZ: Více nastavení

en: Most popular
cs_CZ: Nejpopulárnější

en: Move image to...
cs_CZ: Přesunout obrázek do...

en: Move to...
cs_CZ: Přesunout do...

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
cs_CZ: Přesunuto %1$s obrázek(ů) do galerie: %2$s .

en: Name
cs_CZ: Název

en: Network Options
cs_CZ: Možnosti sítě

en: Network settings
cs_CZ: Nastavení sítě

en: New Gallery
cs_CZ: Nová galerie

en: New gallery page ID
cs_CZ: ID nové stránky galerie

en: New tag name(s):
cs_CZ: Nové jméno(a) štítku:

en: Newsfeed could not be loaded.  Check the <a href="%s">front page</a> to check for updates.
cs_CZ: Nemohl být načten kanál novinek. Zkontrolujte <a href="%s">úvodní stránku</a> pro kontrolu aktualizací.

en: Next
cs_CZ: Další

en: Next tags
cs_CZ: Následujíc štítky

en: NextGEN Attach Interface
cs_CZ: NextGEN rozhraní pro přikládání příloh

en: NextGEN Basic Compact Album
cs_CZ: Základní NextGEN kompaktní album

en: NextGEN Basic Extended Album
cs_CZ: Základní NextGEN rozšířené album

en: NextGEN Basic ImageBrowser
cs_CZ: Základní NextGEN prohlížeč obrázků

en: NextGEN Basic Singlepic
cs_CZ: Základní NextGEN jeden obrázek

en: NextGEN Basic Slideshow
cs_CZ: Základní NextGEN prezentace

en: NextGEN Basic Tagcloud
cs_CZ: Základní NextGEN mrak štítků

en: NextGEN Basic Thumbnails
cs_CZ: Základní NextGEN náhledy

en: NextGEN Gallery & Album Settings
cs_CZ: Nastavení NextGEN galerie a alba

en: NextGEN Gallery - Attach To Post
cs_CZ: NextGEN Gallery - přiložit k příspěvku

en: NextGEN Gallery : Tables could not created, please check your database settings
cs_CZ: NextGEN Gallery: Tabulky nemohly být vytvořeny. Zkontrolujte prosím nastavení databáze

en: NextGEN Gallery Overview
cs_CZ: O NextGEN Gallery

en: NextGEN Gallery contains some functions which are only available under PHP 5.2. You are using the old PHP 4 version, upgrade now! It's no longer supported by the PHP group. Many shared hosting providers offer both PHP 4 and PHP 5, running simultaneously. Ask your provider if they can do this.
cs_CZ: Nextgen Galerie obsahuje některé funkce, které jsou k dispozici pouze v PHP 5.2. Používáte starou verzi PHP 4, aktualizujte nyní! Není již podporována skupinou PHP. Mnozí poskytovatelé nabízejí sdílený hosting s PHP 4 a PHP 5, které běží současně. Zeptejte se svého poskytovatele, jesli to může udělat.

en: NextGEN Gallery is one of the most popular Wordpress plugins of all time with over 9 million downloads. It is developed and supported by Photocrati Media. We'd like to offer a special thanks to Alex Rabe, who first developed the plugin and maintained it through 2011.
cs_CZ: NextGEN Gallery je s více než 9ti miliony staženími jeden z nejpopulárnějších pluginů pro WordPress všech dob. Je vyvíjen a podporován Photocrati Media. Speciálně bychom chtěli poděkovat Alexi Rabeovi, který plugin vytvořil a udržoval během roku 2011.

en: NextGEN Slideshow
cs_CZ: NextGEN prezentace

en: No
cs_CZ: Ne

en: No GD support
cs_CZ: Žádná podpora GD

en: No album ID has been provided as parameter
cs_CZ: Jako parametr nebylo poskytnuto žádné ID alba

en: No album selected
cs_CZ: Není vybráno album

en: No album selected!
cs_CZ: Není vybráno album!

en: No directory specified.
cs_CZ: Složka nebyla vybrána.

en: No display type selected
cs_CZ: Nebyl vybrán typ zobrazení

en: No entities to display for this source.
cs_CZ: Pro tento zdroj není co zobrazit.

en: No entries found
cs_CZ: Nenalezeny žádné záznamy

en: No exif data
cs_CZ: Žádná EXIF data

en: No file was uploaded
cs_CZ: Nebyl nahrán žádný soubor

en: No folder specified
cs_CZ: Složka nebyla vybrána

en: No galleries have been yet created.
cs_CZ: Zatím nebyly vytvořeny žádné galerie.

en: No gallery
cs_CZ: Žádná galerie

en: No gallery name specified
cs_CZ: Není nastaveno jméno galerie

en: No gallery selected !
cs_CZ: Nebyla vybrána galerie!

en: No images selected
cs_CZ: Nebyl vybrán žádný obrázek

en: No meta data saved
cs_CZ: Metadata nebyla uložena

en: No new slug(s) specified!
cs_CZ: Žádný nový slug nespecifikován!

en: No new tag specified!
cs_CZ: Nový štítek nespecifikován!

en: No new/old valid tag specified!
cs_CZ: Nový/starý štítek nespecifikován!

en: No objects (post/page) found for specified old tags.
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný objekt (příspěvek/stránka) pro dané staré štítky.

en: No permissions to browse folders. Try refreshing the page or ensuring that your user account has sufficient roles/privileges.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k procházení složek. Obnovte stránku, nebo se ujistěte, že má váš účet dostatečná oprávnění.

en: No permissions to import folders. Try refreshing the page or ensuring that your user account has sufficient roles/privileges.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k nahrání složek. Obnovte stránku, nebo se ujistěte, že má váš účet dostatečná oprávnění.

en: No permissions to upload images. Try refreshing the page or ensuring that your user account has sufficient roles/privileges.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k nahrání obrázků. Obnovte stránku, nebo se ujistěte, že má váš účet dostatečná oprávnění.

en: No picture
cs_CZ: Žádný obrázek

en: No slug edited.
cs_CZ: Žádný slug nebyl upraven.

en: No tag deleted.
cs_CZ: Žádný štítek nebyl smazán.

en: No tag merged.
cs_CZ: Žádné štítky nebyly spojeny.

en: No tag renamed.
cs_CZ: Žádný štítek nebyl přejmenován.

en: No tag specified!
cs_CZ: Štítek nespecifikován!

en: No valid URL path
cs_CZ: Chybná URL cesta

en: No valid gallery name!
cs_CZ: Špatný název galerie!

en: No valid new tag.
cs_CZ: Žádný platný nový štítek.

en: None
cs_CZ: Žádné

en: Not fired
cs_CZ: Nepoužit

en: Not linked
cs_CZ: Bez odkazu

en: Not set
cs_CZ: Nenastaveno

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
cs_CZ: Poznámka: Na základě paměti vašeho serveru byste neměli nahrávat obrázky větší než <strong>%d x %d</strong> pixelů

en: Number of columns
cs_CZ: Počet sloupců

en: Number of columns to display
cs_CZ: Počet sloupců k zobrazení

en: Number of images per page
cs_CZ: Počet obrázků na stránce

en: Object didn't contain correct data
cs_CZ: Objekt neobsahuje správná data

en: Off
cs_CZ: Vyp

en: Offset
cs_CZ: Odsazení

en: Offset:
cs_CZ: Odsazení:

en: On
cs_CZ: Zap

en: Only apply to NextGEN and WordPress images
cs_CZ: Aplikovat pouze na NextGEN a WordPress obrázky

en: Only apply to NextGEN images
cs_CZ: Aplikovat pouze na NextGEN obrázky

en: Only which are listed
cs_CZ: Jenom ty, které jsou v seznamu

en: Only which are not listed
cs_CZ: Jenom ty, které nejsou v seznamu

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
cs_CZ: Oops, takový soubor neexistuje! Dvakrát zkontrolujte jméno a zkuste to znovu. Děkuji.

en: Opacity:
cs_CZ: Neprůhlednost:

en: Opaque
cs_CZ: Průhlednost

en: Operating System
cs_CZ: Operační systém

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
cs_CZ: Operace úspěšná. Prosím vyčistěte cache prohlížeče.

en: Original images
cs_CZ: Původní obrázky

en: Other Options
cs_CZ: Ostatní možnosti

en: Override image settings
cs_CZ: Přepsat nastavení obrázku

en: Override thumbnail settings
cs_CZ: Přepsat nastavení náhledů

en: Overriding the image settings will create an additional set of images
cs_CZ: Přepsání nastavení obrázku vytvoří novou sadu obrázků

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Overwrite
cs_CZ: Přepsat

en: Overwrite tags
cs_CZ: Přepsat štítky

en: PCRE Backtracking Limit
cs_CZ: PCRE Backtracking limit

en: PHP Allow URL fopen
cs_CZ: PHP dovoluje URL fopen

en: PHP Exif support
cs_CZ: Podpora PHP Exif

en: PHP IPTC support
cs_CZ: Podpora PHP IPTC

en: PHP Max Post Size
cs_CZ: Maximální velikost postu pro PHP

en: PHP Max Script Execute Time
cs_CZ: Maximální běh skriptu pro PHP

en: PHP Max Upload Size
cs_CZ: Maximální velikost nahrávání pro PHP

en: PHP Memory Limit
cs_CZ: Limit paměti pro PHP

en: PHP Version
cs_CZ: Verze PHP

en: PHP XML support
cs_CZ: Podpora PHP XML

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page ID
cs_CZ: ID stránky

en: Page Link to
cs_CZ: Odkaz na stránku

en: Path to the JW Image Rotator (URL)
cs_CZ: Cesta k JW Image Rotator (URL)

en: Percent
cs_CZ: Procent

en: Permalink slug
cs_CZ: Permanentní slug

en: Photos
cs_CZ: Fotky

en: Piclens link text
cs_CZ: Piclens text odkazu

en: Picture
cs_CZ: Obrázek

en: Picture tag
cs_CZ: Štítek obrázku

en: Picture tag: %2$l.
cs_CZ: Štítek obrázku: %2$l.

en: Pictures deleted successfully
cs_CZ: Obrázky úspěšně smazány

en: Pixels
cs_CZ: Pixelů

en: Place any custom stylesheets in <strong>wp-content/ngg_styles</strong>
cs_CZ: Vlastní stylesheet uložte do <strong>wp-content/ngg_styles</strong>

en: Please click "Works" on WordPress.org
cs_CZ: Klikněte prosím na "Funguje" na WordPress.org

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
cs_CZ: Upozornění: Pokud změníte nastavení, musíte znovu vytvořit náhledy pod -> Správa Galerie.

en: Please note : You can only activate the watermark under -> Manage Gallery . This action cannot be undone.
cs_CZ: Upozornění: vodoznak můžete aktivovat pouze pod -> Správa galerie. Tuto akci nelze vrátit.

en: Please note: You can only activate the watermark under Manage Gallery. This action cannot be undone.
cs_CZ: Upozornění: Vodoznak můžete aktivovat pouze pod Nastavením galerie. Tuto akci nelze vrátit.

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Position:
cs_CZ: Pozice:

en: Post title
cs_CZ: Název příspěvku

en: Presort
cs_CZ: Předřazení

en: Press the button below to search for the JW Image Rotator
cs_CZ: K hledání JW Image Rotatoru klikněte na tlačítko níže

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Preview image:
cs_CZ: Obrázek náhledu:

en: Preview of saved settings:
cs_CZ: Náhled uloženého nastavení:

en: Previous tags
cs_CZ: Předchozí štítky

en: Proceed now
cs_CZ: Provést teď

en: Program tool
cs_CZ: Programem

en: Province/State
cs_CZ: Stát/provincie

en: Publish
cs_CZ: Zveřejnit

en: Publish this image
cs_CZ: Zveřejnit obrázek

en: Published a new post
cs_CZ: Zveřejnit nový příspěvek

en: Quality:
cs_CZ: Kvalita:

en: Rebuild album structure : %s / %s albums
cs_CZ: Znovuvytvoření sktruktury alb: %s / %s alb

en: Rebuild gallery structure : %s / %s galleries
cs_CZ: Znovuvytvoření sktruktury galerií: %s / %s galerií

en: Rebuild image structure : %s / %s images
cs_CZ: Znovuvytvoření sktruktury obrázků: %s / %s obrázků

en: Recover
cs_CZ: Obnovit

en: Recover from backup
cs_CZ: Obnovit ze zálohy

en: Recover image from backup
cs_CZ: Obnovit ze zálohy

en: Refresh preview image
cs_CZ: Obnovit obrázek náhledu

en: Related Images
cs_CZ: Související obrázky

en: Related images for
cs_CZ: Obrázky, související s

en: Remove featured image
cs_CZ: Odstranit hlavní obrázek

en: Rename
cs_CZ: Přejmenovat

en: Rename Tag
cs_CZ: Přejmenovat štítek

en: Rename failed
cs_CZ: Přejmenování selhalo

en: Renamed tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;
cs_CZ: Přejmenovaný tag(y) &laquo;%1$s&raquo; na &laquo;%2$s&raquo;

en: Replace all existing options and gallery options with their default settings
cs_CZ: Nahradit všechny existující možnosti a možnosti galerií do původního nastavení

en: Reset Options
cs_CZ: Smazat možnosti

en: Reset all options to default settings
cs_CZ: Smazat všechny možnosti do původního nastavení

en: Reset all options to default settings?
    
    Choose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.
cs_CZ: Smazat všechny možnosti do původního nastavení?
    
    Vyberte [Zrušit] pro zastavení, [OK] pro provedení.

en: Reset settings
cs_CZ: Smazat nastavení

en: Resize Images
cs_CZ: Změna velikosti obrázků

en: Resize Images to
cs_CZ: Změnit velikost obrázků na

en: Resize images
cs_CZ: Změna velikosti obrázků

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Roles & Capabilities
cs_CZ: Role a schopnosti

en: Rollover / Active Color
cs_CZ: Barva při najetí/aktivaci

en: Rollover / active
cs_CZ: Rolování / aktivní

en: Rotate
cs_CZ: Otočit

en: Rotate images
cs_CZ: Otočit obrázky

en: Rotate images clockwise
cs_CZ: Otočit obrázky po směru ručiček

en: Rotate images counter-clockwise
cs_CZ: Otočit obrázky proti směru ručiček

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
cs_CZ: SAFE MODE je aktivní! Musíte vytvořit složku <strong>%s</strong> ručně

en: SQL Mode
cs_CZ: Režim SQL

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save all changes
cs_CZ: Uložit vše

en: Saved successfully
cs_CZ: Úspěšně uloženo

en: Scan Folder for new images
cs_CZ: Zkontrolovat složku kvůli novým obrázkům

en: Screen
cs_CZ: Obrazovka

en: Screen Color
cs_CZ: Barva plochy

en: Search Images
cs_CZ: Hledat obrázky

en: Search now
cs_CZ: Hledej

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: výsledky vyhledávání pro &#8220;%s&#8221;

en: Search tags
cs_CZ: Vyhledat štítky

en: Security error.
cs_CZ: Chyba zabezpečení.

en: See here for more information about the effects :
cs_CZ: Pro více informací o efektech se podívejte zde:

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select &#187;
cs_CZ: Vybrat &#187;

en: Select Color
cs_CZ: Vybrat barvu

en: Select Gallery
cs_CZ: Vybrat galerii

en: Select a display type
cs_CZ: Vyberte typ zobrazení

en: Select a folder to import. The folder name will be used as the title of the gallery.
cs_CZ: Vyberte složku k vložení. Název složky bude použit jako název galerie.

en: Select a gallery
cs_CZ: Vybrat galerii

en: Select a preview image:
cs_CZ: Vyberte obrázek pro náhled:

en: Select album
cs_CZ: Vybrat album

en: Select gallery
cs_CZ: Vybrat galerii

en: Select graphic library
cs_CZ: Vybrat grafickou knihovnu

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
cs_CZ: Vyberte oblast pro náhled z obrázku vlevo.

en: Select the destination gallery:
cs_CZ: Vybrat cílovou galerii:

en: Select the lowest role which should be able to access the following capabilities. NextGEN Gallery supports the standard roles from WordPress.
cs_CZ: Vyberte nejnižší roli, která má mít přístup k daným možnostem. NextGEN Gallery podporuje standartní role z WordPressu.

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail
cs_CZ: Pomocí myši vyberte novou oblast náhledu

en: Separate picture tags with commas.
cs_CZ: Oddělte štítky obrázků čárkami.

en: Server Settings
cs_CZ: Nastavení serveru

en: Set NextGEN featured image
cs_CZ: Nastavit hlavní NextGEN obrázek

en: Set featured image
cs_CZ: Použít hlavní obrázek

en: Set fix dimension
cs_CZ: Nastavit pevný rozměr

en: Set fix dimension?
cs_CZ: Nastavit pevné rozměry?

en: Set watermark
cs_CZ: Nastavit vodoznak

en: Sets an SEO-friendly name to this gallery for URLs. Currently only in use by the Pro Lightbox.
cs_CZ: Vyberte SEO-přívětivé jméno pro URL galerie. V současnosti využívá pouze Pro Lightbox.

en: Settings for the JW Image Rotator
cs_CZ: Nastavení pro JW Image Rotator

en: Should work if the gallery is bellow the blog.dir
cs_CZ: Mělo by fungovat, pokud je galerie pod blog.dir

en: Show
cs_CZ: Ukázat

en: Show / hide used galleries
cs_CZ: Zobrazit / skrýt použité galerie

en: Show ImageBrowser
cs_CZ: Zobrazit prohlížeč obrázků

en: Show Media RSS icon
cs_CZ: Ukázat ikonu Media RSS

en: Show Related Images on Posts?
cs_CZ: Zobrazit u příspěvků související obrázky?

en: Show a NextGEN Gallery Slideshow
cs_CZ: Ukazát NextGEN Gallery prezentaci

en: Show first
cs_CZ: Zobrazit první

en: Show loading icon
cs_CZ: Ukázat ikonu načítání

en: Show meta data
cs_CZ: Ukázat metadata

en: Show navigation bar
cs_CZ: Ukázat navigační lištu

en: Show next image on click
cs_CZ: Na kliknutí ukázat další obrázek

en: Show piclens link
cs_CZ: Ukázat Piclens odkaz

en: Show slideshow link
cs_CZ: Ukázat odkaz prezentace

en: Show the Media RSS link
cs_CZ: Ukázat Media RSS odkaz

en: Show thumbnail link
cs_CZ: Ukázat odkaz náhledu

en: Shuffle
cs_CZ: Promíchat

en: Shuffle mode
cs_CZ: Režim shuffle

en: Shutter
cs_CZ: Roleta

en: Shutter speed
cs_CZ: Rychlost závěrky

en: Single picture
cs_CZ: Jeden obrázek

en: Singlepic
cs_CZ: Jeden obrázek

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Size List
cs_CZ: Seznam velikostí

en: Size of the image
cs_CZ: Velikost obrázku

en: Slideshow
cs_CZ: Prezentace

en: Slideshow link text
cs_CZ: Text odkazu prezentace

en: Slideshows require the&nbsp;<a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a>&nbsp;and a&nbsp;<a href="http://www.mozilla.com/firefox/">browser with Javascript support</a>.
cs_CZ: Prezentace vyžaduje&nbsp;<a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a>&nbsp;a&nbsp;<a href="http://www.mozilla.com/firefox/">prohlížeč s podporou Javascriptu</a>.

en: Slug(s) to set:
cs_CZ: Slug(y) k nastavení:

en: Some folders/files could not renamed, please recheck the permission and rescan the folder in the manage gallery section.
cs_CZ: Některé soubory/složky nemohly být přejmenovány, překontrolujte prosím oprávnění a projděte adresář v sekci správa galerie.

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a Memory Limit of 16 MB or higher
cs_CZ: Je nám líto, ale NextGEN Gallery funguje pouze s s pamětí 16 MB a větší

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a role called administrator
cs_CZ: Omlouváme se, ale NexhGEN Gallery funguje pouze s rolí nazvanou administrátor

en: Sorry, you have no access here
cs_CZ: Omlouváme se, ale sem nemáte přístup

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
cs_CZ: Omlouváme se, ale použili jste celý svůj diskový prostor. Abyste mohli nahrát nové soubory, musíte smazat nějaké starší.

en: Sorry, you must be able to manage galleries
cs_CZ: Omlouváme se, ale musíte mít oprávnění ke správě galerií

en: Sort Gallery
cs_CZ: Srovnat galerii

en: Sort Order:
cs_CZ: Pořadí řazení:

en: Sort direction
cs_CZ: Směr řazení

en: Sort gallery
cs_CZ: Srovnat galerii

en: Sort in what direction?
cs_CZ: V jakým řadit pořadí?

en: Sort options
cs_CZ: Možnosti řazení

en: Sort or Exclude Images
cs_CZ: Seřadit, nebo vyjmout obrázky

en: Sort order changed
cs_CZ: Způsob řazení změněn

en: Sort thumbnails
cs_CZ: Seřadit náhledy

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Source not compatible with selected display type
cs_CZ: Zdroj není kompatibilní s vybraným typem zobrazení

en: Sources
cs_CZ: Zdroj

en: Space Allowed
cs_CZ: Místa volno

en: Space Used
cs_CZ: Místa použito

en: Start upgrade now
cs_CZ: Začít aktualizace teď

en: Storage Space
cs_CZ: Úložný prostor

en: Stretch image
cs_CZ: Roztáhnout obrázek

en: Styles
cs_CZ: Styly

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: Tag(s) to delete:
cs_CZ: Štítek(y) ke smazání:

en: Tag(s) to match:
cs_CZ: Odpovídající štítek(y):

en: Tag(s) to rename:
cs_CZ: Štítek(y) k přejmenování:

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Tags (comma separated list)
cs_CZ: Štítky (čárkami oddělený seznam)

en: Tags / Categories
cs_CZ: Štítky/Kategorie

en: Tags changed
cs_CZ: Štítky změněny

en: Tags number and slugs number isn't the same!
cs_CZ: Počet štítků a slugů není stejný!

en: Template
cs_CZ: Šablona

en: Text for Media RSS link
cs_CZ: Text pro Media RSS odkaz

en: Texts / Buttons Color
cs_CZ: Barva textů/tlačítek

en: Texts / buttons
cs_CZ: Texty / tlačítka

en: Thanks to all donators...
cs_CZ: Děkujeme všem dárcům...

en: The accessing of URL files is disabled at your server (allow_url_fopen)
cs_CZ: Přístup k souborům přes URL je zakázáno na serveru (povolte URL fopen)

en: The album ID=%s does not exist.
cs_CZ: ID alba =%s neexistuje.

en: The album will not link to a gallery subpage. The gallery is shown on the same page.
cs_CZ: Album nebude odkazovat na podstránku galerie. Galerie bude zobrazena na stejné stránce.

en: The default setting should be %s
cs_CZ: Výchozí nastavení by mělo být %s

en: The destination gallery does not exist
cs_CZ: Cílová galerie neexistuje

en: The display type that the tagcloud will point its results to
cs_CZ: Typ zobrazení na který bude odkazovat tagcloud

en: The gallery ID=%s does not exist.
cs_CZ: ID galerie =%s neexistuje.

en: The gallery will open the ImageBrowser instead the effect.
cs_CZ: Galerie místo efektu otevře prohlížeč obrázků.

en: The path to JW Image Rotator is not defined, the slideshow will not work.
cs_CZ: Cesta k JW Image Rotator není definována, prezentace nebude fungovat.

en: The script detect that you upgrade from a older version.
cs_CZ: Skript detekoval, že jste aktualizovali ze starší verze.

en: The server setting Safe-Mode is on !
cs_CZ: Nastavení serveru Safe-Mode je zapnuto!

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
cs_CZ: Proces aktualizace může chvíli trvat, proto buďte prosím trpěliví.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
cs_CZ: Nahrávanný soubor překračuje MAX_FILE_SIZE direktivu, která byla specifikována v HTML formuláři

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
cs_CZ: Nahrávaný soubor překračuje upload_max_filesize direktivu ze souboru php.ini

en: The uploaded file was only partially uploaded
cs_CZ: Nahrávaný soubor nebyl zcela nahrán

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
cs_CZ: Nastal problém konfigurace. Kontaktujte prosím administrátora serveru.

en: These are maximum values
cs_CZ: Tyto hodnoty jsou maximální

en: These values are maximum values
cs_CZ: Tyto hodnoty jsou maximální

en: This does not affect existing thumbnails; overriding the thumbnail settings will create an additional set of thumbnails. To change the size of existing thumbnails please visit 'Manage Galleries' and choose 'Create new thumbnails' for all images in the gallery.
cs_CZ: Toto neovlivní existující náhledy; přepsání nastavení náhledů vytvoří novou sadu náhledů. Ke změně aktuální velikosti náhledů prosím přejděte do "Správa galerií" a vyberte "Vytvořit nové náhledy" pro všechny obrázky v galerii.

en: This file exceeds the maximum upload size for this site.
cs_CZ: Soubor překročil maximální velikost nahrávaného souboru pro tyto stránky.

en: This file is empty. Please try another.
cs_CZ: Soubor je prázdný. Zkuste prosím jiný.

en: This file is not an image. Please try another.
cs_CZ: Soubor není obrázek. Zkuste prosím jiný.

en: This file type is not allowed. Please try another.
cs_CZ: Typ souboru není povolen. Zkuste prosím jiný.

en: This function will not work, cause you need the FreeType library
cs_CZ: Tato funkce nebude fungovat, protože potřebujete FreeType knihovnu

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
cs_CZ: Soubor je větší, než maximální povolená velikost. Zkuste prosím jiný.

en: This is the default path for all blogs. With the placeholder %BLOG_ID% you can organize the folder structure better.
cs_CZ: Toto je výchozí cesta pro všechny blogy. Se zástupným znakem %BLOG_ID% můžete lépe organizovat strukturu složek.

en: This is the default path for all galleries
cs_CZ: Toto je výchozí cesta pro všechny galerie

en: This is the maximum limit of images that NextGEN will restrict itself to querying
cs_CZ: Toto je maximální limit obrázků, které bude NextGEN zpracovávat

en: This option will append related images to every post
cs_CZ: Tato možnost přidá související obrázky ke každému příspěvku

en: This plugin is primarily developed, maintained, supported and documented by <a href="%s" target="_blank">Photocrati Media</a> with a lot of love & effort. Any kind of contribution would be highly appreciated. Thanks!
cs_CZ: Tento plugin je převážně vyvíjen, udržován, podporován a dokumentován <a href="%s" target="_blank">Photocrati Media</a> s velkou láskou a snahou. Jakýkoliv druh podpory velmi oceníme. Díky!

en: This widget requires JavaScript.
cs_CZ: Widget vyžaduje JavaScript.

en: Thumbnail
cs_CZ: Náhled

en: Thumbnail Options
cs_CZ: Možnosti náhledu

en: Thumbnail crop
cs_CZ: Oříznutí náhledu

en: Thumbnail dimensions
cs_CZ: Rozměry náhledu

en: Thumbnail link text
cs_CZ: Text odkazu náhledu

en: Thumbnail quality
cs_CZ: Kvalita náhledu

en: Thumbnail settings
cs_CZ: Nastavení náhledů

en: Thumbnail updated
cs_CZ: Náhled aktualizován

en: Thumbnail watermark
cs_CZ: Vodoznak náhledu

en: Thumbnails
cs_CZ: Náhledy

en: Time Created
cs_CZ: Čas vytvoření

en: Tip : Copy your stylesheet (nggallery.css) to your theme folder, so it will be not lost during a upgrade
cs_CZ: Tip: Zkopírujte svůj styl (nggallery.css) do složky s tématem, takže nebude ztracen při aktualizaci

en: Tip No. 2: Use the color picker below to help you find the right color scheme for your gallery!
cs_CZ: Tip č.2: Použijte výběr barev k výběru toho správného barevného schématu pro vaši galerii!

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: Title:
cs_CZ: Titulek:

en: Tooltip text for Media RSS link
cs_CZ: Tooltip text pro Media RSS odkaz

en: Transition / Fade effect
cs_CZ: Přechodový efekt

en: Try XHTML validation
cs_CZ: Pokusit se o XHTML validaci

en: Try XHTML validation (with CDATA)
cs_CZ: Zkusit XHTML validaci (s CDATA)

en: Try to apply to all images
cs_CZ: Pokusit se aplikovat na všechny obrázky

en: Try to apply to all images that link to image files
cs_CZ: Pokusit se aplikovat na všechny obrázky, odkazující na soubor obrázku

en: URL to file
cs_CZ: URL k souboru

en: Unable to create directory
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit složku

en: Unable to create directory %s.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit složku %s.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
cs_CZ: Nemohu vytvořit složku %s. Může do její nad složky server zapisovat?

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
cs_CZ: Do složky %s nelze zapisovat. Může do ní server zapisovat?

en: Unexpected Error
cs_CZ: Neočekávaná chyba

en: Unknown upload error
cs_CZ: Neznámá chyba nahrávání

en: Unsorted
cs_CZ: Neseřazeno

en: Untitled
cs_CZ: Bez názvu

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Update File
cs_CZ: Aktualizovat soubor

en: Update Sort Order
cs_CZ: Změnit způsob řazení

en: Update Successfully
cs_CZ: Úspěšně aktualizováno

en: Update successful
cs_CZ: Nahrávání úspěšné

en: Update successfully
cs_CZ: Úspěšně aktualizováno

en: Upgrade NextGEN Gallery
cs_CZ: Aktualizovat NextGEN Gallery

en: Upgrade finished...
cs_CZ: Aktualizace dokončena...

en: Upload Images
cs_CZ: Nahrát obrázky

en: Upload complete
cs_CZ: Nahrávání dokončeno

en: Upload failed.
cs_CZ: Nahrávání selhalo.

en: Upload stopped.
cs_CZ: Nahrávání zastaveno.

en: Uploaded file was no or a faulty zip file ! The server recognized :
cs_CZ: Nahrávaný soubor nebyl typu ZIP, nebo byl porušen! Server rozpoznal:

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
cs_CZ: Použít tlačítko TinyMCE/záložku nahrávání

en: Use a legacy template when rendering (not recommended).
cs_CZ: Při vykreslování použít starší šablonu (není doporučeno).

en: Use as featured image
cs_CZ: Použít jako hlavní obrázek

en: Use image as watermark
cs_CZ: Použít obrázek jako vodoznak

en: Use imagebrowser effect
cs_CZ: Použít efekt prohlížeče obrázků

en: Use slow zooming effect
cs_CZ: Použít efekt pomalého přiblížení

en: Use text as watermark
cs_CZ: Použít text jako vodoznak

en: Use the watermark image in the Flash object. Note: this does not watermark the image itself, and cannot be applied with text watermarks
cs_CZ: Použít vodoznak ve flash objektu. Poznámka: toto nevloží vodoznak přímo do obrázku a nelze být použito pro textový vodoznak

en: Use watermark logo
cs_CZ: Použít logo vodoznaku

en: Using Text
cs_CZ: Použít text

en: Using an Image
cs_CZ: Použít obrázek

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Version
cs_CZ: Verze

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View all
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Visit the plugin homepage
cs_CZ: Navštivte stránku pluginu

en: Watermark
cs_CZ: Vodoznak

en: Watermarks
cs_CZ: Vodoznaky

en: Welcome to NextGEN Gallery !
cs_CZ: Vítejte v NextGEN Gallery!

en: What effect would you like to use?
cs_CZ: Jaký efekt si přejete použít?

en: What must the lightbox be applied to?
cs_CZ: Na co má být aplikovám lightbox?

en: What should images be resized to?
cs_CZ: Na jakou velikost mají být změněny?

en: What stylesheet would you like to use?
cs_CZ: Jaký stylesheet chcete použít?

en: What would you like to display?
cs_CZ: Co byste chtěli zobrazit?

en: What's the default sorting method?
cs_CZ: Jaká je výchozí metoda řazení?

en: When active each image in the gallery will link to an imagebrowser display and lightbox effects will not be applied.
cs_CZ: Pokud je aktivní, bude každý obrázek v galerii spojen s prohlížečem obrázků a lightbox ekeft nebude použit.

en: When enabled, adds a MediaRSS link to your header. Third-party web services can use this to publish your galleries
cs_CZ: Pokud je povoleno, přidá MediaRSS odkaz do hlavičky. Webové služby třetích stran to mohou použít k publikování vašich galerií

en: When enabled, image files will be removed after a Gallery has been deleted
cs_CZ: Když je povoleno,  budou soubory obrázků smazány při smazání galerie

en: When enabled, related images will be appended to each post by matching the posts tags/categories to image tags
cs_CZ: Pokud je povoleno, budou ke každému příspěvku přidány související obrázky u kterých budou odpovídat štítky/kategorie

en: When generating thumbnails, what image dimensions do you desire?
cs_CZ: Jakých rozměrů chcete dosáhnout při generování náhledů?

en: When generating thumbnails, what image quality do you desire?
cs_CZ: Jaké kvality chcete dosáhnout při generování náhledů?

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
cs_CZ: Pokud je safe_mode zapnutý, PHP kontroluje, jestli vlastník (%s) prováděného skriptu souhlasí s vlastníkem (%s) souboru, nebo adresáře

en: When you activate this option, some javascript is added to your site footer. Make sure that wp_footer is called in your theme.
cs_CZ: Pokud tuto možnost aktivujete, bude přidán javascript do patičky vašich stránek. Ujistěte se proto, že vaše téma volá wp_footer

en: When you activate this option, you need to update your permalink structure one time.
cs_CZ: Pokud aktivujete tuto možnost, budete muset jednorázově aktualizovat strukturu trvalých odkazů.

en: Where galleries and their images are stored
cs_CZ: Kde jsou umístěny galerie a jejich obrázky

en: Where would you like galleries stored?
cs_CZ: Kde chcete mít galerie uloženy?

en: Widget that displays Media RSS links for NextGEN Gallery.
cs_CZ: Widget, který pro NextGEN Gallery zobrazuje Media RSS odkaz.

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Width x Height
cs_CZ: Šířka x Výška

en: Width x height (in pixel)
cs_CZ: Šířka x výška (v pixelech)

en: Width x height (in pixel). NextGEN Gallery will keep ratio size
cs_CZ: Šířka x výška (v pixelech). NextGEN Gallery zachová poměr stran

en: Width:
cs_CZ: Šířka:

en: With the placeholder
cs_CZ: Se zástupným symbolem

en: XMP Data
cs_CZ: XMP data

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You are about to start the bulk edit for %s galleries 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
cs_CZ: Chystáte se hromadně upravit %s galerií 
    
    'Zrušit' k zastavení, 'OK' pro potvrzení.

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
cs_CZ: Chystáte se hromadně upravit %s obrázků 
    
    'Zrušit' k zastavení, 'OK' pro potvrzení.

en: You browser doesn't have Flash, Silverlight, HTML5, or HTML4 support.
cs_CZ: Váš prohlížeč nemá podporu Flash, Silverlight, HTML5, nebo HTML4.

en: You can change the logo at the watermark settings
cs_CZ: Logo můžete změnit v nastavení vodoznaku

en: You can specify multiple tags to delete by separating them with commas
cs_CZ: Můžete definovat více štítků ke smazání tím, že je oddělíte čárkami

en: You can specify multiple tags to rename by separating them with commas.
cs_CZ: Můžete vybrat více štítků pro přejmenování oddělením čárkami.

en: You can upload more fonts in the folder <strong>nggallery/fonts</strong>
cs_CZ: Více fontů můžete nahrát do složky <strong>nggallery/fonts</strong>

en: You could edit this file if it were writable
cs_CZ: Tento soubor můžete změnit, pokud je zapisovatelný

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this blog.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění k úpravě šablon pro tento blog.

en: You do not have the correct permission
cs_CZ: Nemáte správné oprávnění

en: You have attempted to queue too many files.
cs_CZ: Pokoušíte se zpracovat příliš mnoho souborů najednou.

en: You may only upload 1 file.
cs_CZ: Můžete nahrát pouze jeden soubor.

en: Your database tables for NextGEN Gallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
cs_CZ: Tabulky v databázi pro NextGEN Gallery jsou zastaralé a musejí být aktualizovány předtím, než budete moci pokračovat.

en: Your theme contain a NextGEN Gallery stylesheet (nggallery.css), this file will be used
cs_CZ: Vaše téma obsahuje NextGEN Gallery styl (nggallery.css), tento soubor bude použit

en: Zip-File successfully unpacked
cs_CZ: Soubor ZIP byl úspěšně rozbalen

en: [Gallery not found]
cs_CZ: [Galerie nenalezena]

en: [Maximize]
cs_CZ: [Maximalizovat]

en: [Minimize]
cs_CZ: [Minimalizovat]

en: [Show PicLens]
cs_CZ: [Ukázat PicLens]

en: [Show all]
cs_CZ: [Zobrazit vše]

en: [Show slideshow]
cs_CZ: [Ukázat prezentaci]

en: [Show thumbnails]
cs_CZ: [Ukázat náhledy]

en: [View with PicLens]
cs_CZ: [Zobrazit pomocí PicLens]

en: and the thumbnails directory
cs_CZ: a složku pro náhledy

en: bgfade
cs_CZ: prolnutí přes pozadí

en: blocks
cs_CZ: čtverce

en: bubbles
cs_CZ: bubliny

en: circles
cs_CZ: kruhy

en: created
cs_CZ: vytvořeno

en: deleted successfully
cs_CZ: úspěšně smazán

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
cs_CZ: neexistuje. Nejdřív prosím vytvořte složku pro galerii

en: fade
cs_CZ: prolnutí

en: false
cs_CZ: ne

en: fit
cs_CZ: přizpůsobit

en: flash
cs_CZ: blesk

en: fluids
cs_CZ: tekutiny

en: is no valid image file!
cs_CZ: není správný soubor obrázku!

en: is not writeable !
cs_CZ: nelze zapisovat!

en: lines
cs_CZ: linie

en: link text
cs_CZ: text odkazu

en: moved to the trash.
cs_CZ: přesunuto do koše.

en: none
cs_CZ: nic

en: of
cs_CZ: z

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
cs_CZ: %1$s z %2$s

en: random
cs_CZ: náhodný

en: recently added
cs_CZ: naposledy přidané

en: slowfade
cs_CZ: pomalé prolnutí

en: true
cs_CZ: ano

en: with permission 777 manually !
cs_CZ: s právy 777 ručně!

en: you can activate a navigation through the images (depend on the effect). Change the code line only , when you use a different thumbnail effect or you know what you do.
cs_CZ: můžete aktivovat navigaci skrze obrázky (podle efektu). Kód měňte pouze pokud používáte jiný efekt náhledu, nebo víte, co děláte.
